MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Patriotycznie i z przytupem w SP 2

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 15 listopada 2016, 11:41
Autor: Koło "Chrobrówki"
Fot. Joanna Bialuk
W Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze obchody Święta Niepodległości uczczono uroczystym apelem, przygotowanym przez klasę VI b, pod opieką Anety Jaguckiej. Tę nietypową lekcję historii uświetnił swoim występem chór „Złote nutki” pod batutą Pani Moniki Frąckiewicz – Motyki oraz zespołu instrumentalnego, pod opieką Pana Olgierda Hryniewickiego.

Obok patriotycznych pieśni wykonanych przez uczniów nie brakło akcentu ludowego. Gośćmi Dwójki były maluchy z zaprzyjaźnionego Miejskiego Przedszkola nr 27 – „Okrąglaczka”.

Pięciolatki z grupy „Motylki” pod opieką Eweliny Rafińskiej i Marty Brudnowskiej przygotowały dwa utwory: „Kwiaty polskie” oraz „W moim ogródeczku”, które przepięknie odśpiewały i zatańczyły, ubrane w ludowe stroje.

Przedszkolaki zdobyły zasłużone brawa nie tylko w auli szkolnej, lecz także w świetlicy, gdzie wystąpiły dla uczniów z klas pierwszych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Cieplice pod selfie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~pz 15-11-2016 12:39
No właśnie bądźmy patriotami. Patrzcie na kody kreskowe. Te zaczynające się od 590.... są wyprodukowne przez polskie firmy i w Polsce.
~Jan Jankowski 15-11-2016 15:17
A apel smoleński był?
~pff 15-11-2016 18:57
Fajnie, że dzieciaki pośpiewały, ale na hasło, za przeproszeniem "patriotycznie" flaki mi się przewracają. Słowo skompromitowane ostatecznie i na amen.I nie ma nic do tego wyświetlana przy poście moja domena.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Co kryje w sobie włos?

Strajk w oświacie  

Warsztaty modelarskie

Mają w nosie pieszych

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
466
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%