MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pat w śledztwie

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 8 stycznia 2007, 0:00
Autor: MAJ
Wciąż nie ma winnych w tzw. aferze corhydronu.

W szczytowej fazie afery z terenu Jeleniej Góry do jeleniogórskiej prokuratury napłynęło kilkanaście zgłoszeń o rzekomo poszkodowanych. Ale tylko jeden przypadek okazał się na tyle prawdopodobny, że prokuratura podjęła stosowne czynności dochodzeniowe. Zabezpieczono do badań fiolkę po leku, który wstrzyknięto młodemu pacjentowi.
Natomiast śledztwo w sprawie całej afery, jak informuje prokurator Ewa Węglarowicz – Makowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze utkwiło w fazie wstępnej. Zasadniczym powodem zwłoki jest konieczność przebadania 460 tysięcy zabezpieczonych podejrzanych fiolek. Potrzeba na to będzie wiele miesięcy.
Na stwierdzenie ilu ludzi rzeczywiście ucierpiało wskutek zamiany, czyim dziełem jest t przestępstwo – jeśli do niego doszło - i kto za nie odpowie, przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Na razie jedynym pewnym poszkodowany jest “Jelfa”, która drogo zapłaciła za ten feralny błąd a zapłaci jeszcze więcej za odbudowe wizerunku niezawodnego producenta leków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Konieczna przerwa

Porozmawiaj o tym z notariuszem

Jubileusze małżeńskie

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ania 8-01-2007 9:08
Jak to nie ma winnych? Przecież sam premier wyraźnie powiedział że winni są twórcy III RP. Czy prokuratura TV nie oglądała ? ;-)
~nakatomii 8-01-2007 12:26
.......a o wypadku na wojska polskiego cichuteńko......
~życiowy 8-01-2007 13:42
też jestem ciekaw i czekam na wiadomości
~Zibij 9-01-2007 11:20
A czemu nie piszą, że ten lek brali sportowcy, może to jest przyczyna podmiany leku - bo sprzedał, a potem miał manko, to dołożył podobny i ,,wszystko grało,,

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Radni KO przeciw kupcom?

Marcin Wyrostek patriotycznie

Studium na początek

Stoi kolej na Kopę

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
832
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%