MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Pastorałki” Teatru Maska w ODK

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 9 grudnia 2014, 8:02
Aktualizacja: 8:04
Autor: Manu
Fot. ODK
W czwartek (11.12) o godz. 18.00 w sali teatralnej Osiedlowego Domu Kultury na Zabobrzu zostanie wystawiony spektakl “Pastorałki” pióra Tytusa Czyżewskiego w wykonaniu jeleniogórskiego Teatru Maska. Wstęp wolny.

“Pastorałki” to uteatralniony muzyczny program, w którym znalazło się kilkanaście utworów. Zawarty w nich specyficzny język wychowywanego wśród górali Tytusa Czyżewskiego “sprowokuje” widza do delikatnego uśmiechu na twarzy.

Autorska muzyka i aranżacje to ciekawe połączenie brzmień folkowych i współczesnych klimatów. Całość utrzymana jest w klimacie bożonarodzeniowym.

Wystąpią: Krzysztof Rogacewicz - śpiew, Paweł Sikora - muzyka, aranżacje, instrumenty klawiszowe oraz Maksymilian Rogacewicz - fagot.

Czytaj również

Error Label w finale!

Chcą powtórki wyborów!

Wielkie dzieła wokalno–instrumentalne  

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~małgossia 9-12-2014 22:06
Fajny teatr, idealna propozycja w tym przedswiątecznym okresie. Z chęcią wybiorę się z dzieciaczkami. Niestety, już któryś rok z rzędu teatr Norwida nie ma zupełnie NIC do zaproponowania w okresie przedświątecznym i trzeba chodzić do innych teatrów.
~letok 10-12-2014 0:55
Maska - uwielbiam ten teatr :) Bardzo sympatyczny zespół, czego z pewnością nie można powiedzieć o ekipie teatru Norwida. Tym ostatnim szajba już dawno uderzyła do głów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Napad na dyliżans – mikołajkowy poranek rodzinny

O jeleniogórskim rynku

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Karolina wśród najpiękniejszych!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
703
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%