MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Pastorałki” Teatru Maska w ODK

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 9 grudnia 2014, 8:02
Aktualizacja: 8:04
Autor: Manu
Fot. ODK
W czwartek (11.12) o godz. 18.00 w sali teatralnej Osiedlowego Domu Kultury na Zabobrzu zostanie wystawiony spektakl “Pastorałki” pióra Tytusa Czyżewskiego w wykonaniu jeleniogórskiego Teatru Maska. Wstęp wolny.

“Pastorałki” to uteatralniony muzyczny program, w którym znalazło się kilkanaście utworów. Zawarty w nich specyficzny język wychowywanego wśród górali Tytusa Czyżewskiego “sprowokuje” widza do delikatnego uśmiechu na twarzy.

Autorska muzyka i aranżacje to ciekawe połączenie brzmień folkowych i współczesnych klimatów. Całość utrzymana jest w klimacie bożonarodzeniowym.

Wystąpią: Krzysztof Rogacewicz - śpiew, Paweł Sikora - muzyka, aranżacje, instrumenty klawiszowe oraz Maksymilian Rogacewicz - fagot.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ruszył "Wrzesień Jeleniogórski"  

Seans plenerowy z Janem Nowickim

Zaczytaj się z Jelonką.com

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~małgossia 9-12-2014 22:06
Fajny teatr, idealna propozycja w tym przedswiątecznym okresie. Z chęcią wybiorę się z dzieciaczkami. Niestety, już któryś rok z rzędu teatr Norwida nie ma zupełnie NIC do zaproponowania w okresie przedświątecznym i trzeba chodzić do innych teatrów.
~letok 10-12-2014 0:55
Maska - uwielbiam ten teatr :) Bardzo sympatyczny zespół, czego z pewnością nie można powiedzieć o ekipie teatru Norwida. Tym ostatnim szajba już dawno uderzyła do głów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa XXII edycja festiwalu „Silesia Sonans”  

Centrum kultury w dawnej Owczarni

Letnie kino plenerowe jeszcze tylko dzisiaj

Nowy wóz dla strażaków

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
337
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%