MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 24 września
im. Gerarda, Teodora

Pastor przekonywał o skuteczności irydologii

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 listopada 2016, 10:00
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W jeleniogórskim Hotelu Mercure odbył się wykład Andrzeja Podlasina – znanego irydologa, homeopaty. Pastor przekonywał do skuteczności tej dziedziny medycyny alternatywnej prezentując przypadki, jakie udało mu się zdiagnozować u swoich klientów.

W wieku 15 lat wyleczył mnie irydolog–homeopata z bardzo ciężkiej choroby, miałem potężną astmę. W ciągu trzech miesięcy mnie wyleczył – byłem w szoku – opowiadał Andrzej Podlasin, który następnie uczył się medycyny od swojego „mistrza”. W wieku 21 lat miałem już swoją praktykę – dodał 48-letni irydolog z Zawiercia.

Irydologia zajmuje się kompleksową oceną stanu zdrowia człowieka na podstawie wyglądu tęczówki oka. Badanie odbywa się za pomocą specjalistycznej lampy szczelinowej. Irydologia umożliwia wczesne wykrycie wielu chorób i zaburzeń pracy narządów wewnętrznych. Podczas spotkania prezentowano choroby, jakie zdaniem prowadzącego można stwierdzić na podstawie badania tęczówki oka. Mowa była m.in. o nowotworach, cukrzycy czy nawet depresji.

- Ja zazwyczaj nie pytam się pacjenta, co mu jest. Pytam tylko czy miał operację i czy bierze leki chemiczne na stałe, bo może to powodować zmiany w tęczówce oka – mówił A. Podlasin podkreślając, że jego zdaniem irydologia jest nauką, a nie wróżeniem.

Andrzej Podlasin jest prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Komplementarnej. Jest również założycielem i kanclerzem Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej w Dąbrowie Górniczej. Szkoła ta, jako jedyna w Polsce i jedna z niewielu w Europie, ma akredytację prestiżowego The Center for Homeopatic Education w Londynie - centrum, w którym leczy się także królowa Elżbieta II. Ukończenie polskiej Akademii Medycyny Komplementarnej jest równoważne z otrzymaniem licencjatu londyńskiej uczelni.

A. Podlasin zauważył też, że coraz częściej lekarze współpracują z irydologami, homeopatami, naturopatami. - W naszej szkole mamy wielu lekarzy jako wykładowców – mówił prowadzący wykład. - Wszystko jest dyskusyjne, ale jak widzimy wyleczonego pacjenta – z tym nikt nie powinien dyskutować – dodał, zachęcając do stosowania kolagenu, zmiany diety i homeopatii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Solidarność samorządowców w zakresie turystyki

Dzień Sportu

Oczyszczalnia w Szklarskiej Porębie do rozbudowy  

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~gość 18-11-2016 13:52
Przestrzegam ! https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/?s=homeopatia
~oto wielka tajemnica 19-11-2016 0:39
Leczenie jest za darmo czy komercja jak wszystko co z wiarą związane?
~ab+ 19-11-2016 7:38
30 lat temu zapadła diagnoza na podstawie badania dna oka ;TRAFNA ,od czasy do czasy korzystam z wiedzy lekarzy z Azji ,chyba Turkmenistanu są zawsze w Lecie Agatowym . Dostaję wykres i wiem co mi dolega lekarz akceptuje to i leczy.
~homeo 18-11-2019 13:19
w moim odczuciu zdecydowanie odradzam kontakt z tym człowiekiem, a już tym bardziej uczestnictwo w kursie Homeopatii, gdzie ten człowiek wykorzystując stanowisko Pastora mówi, że po jego kursie kursant otrzymuje LICENCJAT londyńskiej szkoły homeopatii. jest to kłamstwem i bzdurą. to jest BIZNESMEN !!! poza tym poziom nauczania i traktowania uczestników pozostawia wiele do życzenia….nie daj Boże natrafić na homeopatę po takim kursie Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Samochód poleasingowy – czy warto?

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Jelonków trochę mniej

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
842
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%