MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pasowanie w Przedszkolu nr 4

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 30 października 2018, 6:21
Aktualizacja: Czwartek, 1 listopada 2018, 20:37
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Fot. Angelika Grzywacz- Dudek
Ogromne emocje towarzyszyły dzieciom, a także ich rodzicom i dziadkom podczas uroczystego pasowania najmłodszych na przedszkolaka w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Jeleniej Górze. Piękna akademia odbyła się w piątek (26.10). – To było dla mnie ogromne przeżycie, łezka zakręciła mi się w oku – mówiła Aleksandra Jasińska, mama Karolinki z grupy VI.

Oficjalnie do grona społeczności Miejskiego Przedszkola nr 4 w Jeleniej Górze wstąpiło 25 maluszków z grupy Motylków oraz 18 dzieci z grupy Krasnoludków. Zanim jednak symboliczny ołówek dyrektor Violetta Pyrzanowska położyła na ich ramieniu, maluszki zaprezentowały to, czego zdążyły się od września br. nauczyć.

„Motylki” do występu przygotowała Katarzyna Józefowicz, która z zaangażowania w życie przedszkolne „przetestowała” również rodziców. Natomiast „Krasnoludki” wierszy, piosenek i tańców nauczyły panie: Małgorzata Duszkiewicz i Elżbieta Sokolińska. Przygotowany przez nie program wzbudził prawdziwy podziw, ponieważ maluszki zdążyły opanować całe teksty, nie miały też problemu z układem tanecznym.

- Byłam bardzo mile zaskoczona, że dzieci zostały tak pięknie przygotowane przez nasze panie, a moje córeczki były takie odważne – mówiła Marcelina Szklarek, mama bliźniaczek: Leny i Igi.

Po występach, pasowaniu i prezentach był czas na poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz panie wspomagające grupy: Dorotkę i Monikę.

- Dzieci się naprawdę pięknie zaprezentowały, a emocje towarzyszyły wszystkim: dzieciom, rodzicom, dziadkom, ale również nam: nauczycielom i dyrekcji – podsumowała dyrektor placówki Violetta Pyrzanowska. – To jest zawsze niezwykły dzień i wielkie święto w naszym przedszkolu, co wyraźnie było widać podczas tegorocznej uroczystości – dodała.

Twoja reakcja na artykuł?

3
43%
Cieszy
1
14%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
43%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Wybory: Zwycięstwo PiS

Suplementacja witaminą D

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 30-10-2018 14:43
Tytul conajmniej dwuznaczny. Jakis psychol dzieci pasem leje ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odnowią parking przy cmentarzu

Z Psim Patrolem

Dolny Śląsk wstępuje do WOT

Szlak do Odrodzenia jest już po remoncie

Wybory parlamentarne (aktualizacja)

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
679
Tak
14%
Nie
66%
Nie wiem
20%