MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 25 września
im. Aurelii, Władysława

Pasowanie na przedszkolaczka w Mysłakowicach

Wiadomości: Mysłakowice
Wtorek, 28 października 2014, 8:29
Aktualizacja: 8:44
Autor: Angela
Fot. Archiwum Przedszkola
Maluszki z grupy Motylków Przedszkola Publicznego w Mysłakowicach złożyły piękną przysięgę podczas uroczystego pasowania, w trakcie którego zostały pełnoprawnymi przedszkolakami. Zanim jednak przystąpiono do tej najważniejszej części uroczystości, dzieci prezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. Maluchom tłumnie towarzyszyli rodzice.

Po przedstawieniu swoich umiejętności aktorskich nadszedł najważniejszy czas dla każdego dziecka - ślubowanie, którego osobiście dokonała za pomocą magicznego „ołówka” dyrektor przedszkola Zdzisława Dulak.

- Do grupy Motylków, chodzą dzieci najmłodsze w wieku 3-4 lata – mówi Zdzisława Dulak. – To, co rodzice mogli dzisiaj zobaczyć podczas prezentacji, nasze maluszki nauczyły się od września br. Jak widać dzieci są chłonne, co w połączeniu z pracą naszych nauczycieli, daje niesamowite efekty. W grupie Motylków mamy 25. dzieci, a w przedszkolu łącznie jest ich 93., bo tyle mamy miejsc, chociaż nie ukrywam, że chętnych jest więcej – dodała dyrektor przedszkola.

Po ślubowaniu każdy pełnoprawny przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz kuferek wypełniony po brzegi słodkościami. A po części oficjalnej na dzieci czekała niespodzianka – słodki poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rusza przebudowa ulicy

Powstanie plac zabaw

Drugi taki przystanek

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Małolat 28-10-2014 9:37
Impreza udana! Dziękujemy Pani Dyrektor i oczywiście Paniom Wychowawczyniom!
~ 28-10-2014 11:57
i po c**j te szopki z pasowaniami itd co rodzice mają za dużo czasu i pieniędzy ?????
~kasiek_1253 28-10-2014 17:34
Jak najbardziej impreza udana :) :)
~Stanleyowsky 30-10-2014 11:08
Moje dziecko chodziło do tego przedszkola. Bardzo fajna atmosfera i dobre warunki rozwoju. Jakaś tam tylko jedna Pani była niefajna jak mówi moje dziecko, ale poza tym super. Z artykułu przeraża mnie tylko "kuferek ze słodkościami" i "słodki poczęstunek". Ja wiem, że dzieci to uwielbiają, ale nieststety - to im po prostu szkodzi.
~... 1-11-2014 11:12
Super zabawa teraz czekamy na kolejna okazje do imprezowania z naszymi przedszkolaczkami :-)
~K_1253 1-11-2014 23:13
Jak najbardziej imprez będzie na pewno wiele . Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i jest zadowolone :) :) A CO DO KOMENTARZA : " Z artykułu przeraża mnie tylko "kuferek ze słodkościami" i "słodki poczęstunek". Ja wiem, że dzieci to uwielbiają, ale nieststety - to im po prostu szkodzi." WSZYSTKO OCZYWISCIE Z UMIAREM OSOBISCIE BYŁAM I NIC TAKIEGO PRZERAŻAJĄCEGO NIE ZASTAŁAM :) :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znaleziono niewybuch

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Wracają dopłaty do wody i ścieków

Zmiana na skrzyżowaniu

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
878
Tak
24%
Nie
73%
Nie wiem
4%