MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Parkowanie z legendami

Wiadomości: Karpacz
Niedziela, 14 lipca 2019, 6:20
Aktualizacja: Wtorek, 16 lipca 2019, 12:09
Autor: WAC
Fot. WAC
Mimo kapryśnej i deszczowej aury, sporym zainteresowaniem cieszyła się wakacyjna impreza plenerowa „Parkowanie pod Lipą”, która wczoraj (13.07) odbyła się w Karpaczu. Jej organizatorem był tamtejszy Urząd Miasta.

Impreza, która w tym roku obchodzi trzecie urodziny, tym razem odbyła się w parku przy ul. Mickiewicza. Jej tematem przewodnim były karkonoskie legendy. Wszyscy, zarówno miejscowi jak i liczni turyści, mogli wysłuchać barwnych opowieści szefa Gildii Przewodników Sudeckich Gracjana Kiljańskiego. Mieli też do wykonania inspirowane nimi zadania wymagające sporego sprytu i kreatywności.

Po namiotami na chętnych czekały warsztaty m.in. mineralogiczne, mydlarskie i wykonywania kosmetyków naturalnych przygotowane przez partnerów wydarzenia. Dodatkowymi atrakcjami „Parkowania” były spektakl "Górskie opowieści" oraz na finał koncert akustyczny duetu Jędrek Skiba & Sonia Hornatkiewicz.

Dodajmy, że za dwa tygodnie (27.07) odbędzie się kolejna odsłona „Parkowania pod Lipą”, tym razem pod hasłem „Park nauki”.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
1
13%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Radny chce upamiętnić synagogę

MZK nie dla rowerzystów?

Kandydaci PO

Powstaje kolejny market na Zabobrzu

Konkurs dla organizacji pozarządowych

KOD znowu pod sądem

Szokujący rachunek od "Wodnika"

Sonda

Czy jeleniogórski SOR zasługuje na krytykę?

Oddanych
głosów
69
Tak
71%
Nie
10%
Nie wiem
19%