MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 25 września
im. Aurelii, Władysława

Parda zostaje

Wiadomości: Dolny Śląsk
Sobota, 2 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 11:27
Autor: Radio BRW
Odwołanie za blokadę gejowskiej parady. Radni Sejmiku Województwa Dolnośląskiego zebrali się dziś tylko po to, żeby odwołać Radosława Pardę.

Szanse odwołania Radosława Pardy z funkcji szefa sejmiku od początku były niewielkie. Ostatecznie za odwołaniem było 11 radnych, przeciwko 20. Wniosek do sejmiku skierowali radni SdPl-u, SLD, PD i PO.
Ich zdaniem Parda przyniósł wstyd sejmikowi dolnośląskiemu i całemu regionowi, kiedy w czerwcu wraz z Młodzieżą Wszechpolską wystąpił przeciwko Paradzie Równości. Politykowi zarzucono także brak kompetencji. Głosowanie nad odwołaniem było tajne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się ronda

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Jednostki kultury zapraszają na nowy sezon

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~majacy normalna rodzine 2-07-2005 14:03
Parda ma racje - jak mozna dopuszczac do jakis parad rownosci? co to za rownosc? ja widze tylko zboczenie, nierownosci pod sufitem, wszedzie sie mowi ze rodzina to fundament spoleczenstwa. jaka geje moga stworzyc rodzine? powiedz sobie szczerze jesli wkladanie facetowi przyrodzenia w du.e przez drugiego to normalnosc to ja mowie nie - to zboczenie ktore trzeba tepic. Dzisiaj geje, jutro eutanazja, a po jutrze ciebie zabijemy bo nie miescisz sie w normie UE....
~Mariusz 2-07-2005 14:11
Takie zboczenia trzeba tępić. Nie dopuszczam możliwości, że idąc chodnikiem będę mijał obściskujących się p...łów. Przecież to obrzydliwe. A adopcja dzieci przez takie "pary"? Przeciez to chore, jak takie dzieci się potem będą czuły???

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Identyfikacja wizualna

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Kampania ławkowa

Radni za zamiarem połączenia muzeów  

Zmiana na skrzyżowaniu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
881
Tak
24%
Nie
73%
Nie wiem
4%