MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Parda zostaje

Wiadomości: Dolny Śląsk
Sobota, 2 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 11:27
Autor: Radio BRW
Odwołanie za blokadę gejowskiej parady. Radni Sejmiku Województwa Dolnośląskiego zebrali się dziś tylko po to, żeby odwołać Radosława Pardę.

Szanse odwołania Radosława Pardy z funkcji szefa sejmiku od początku były niewielkie. Ostatecznie za odwołaniem było 11 radnych, przeciwko 20. Wniosek do sejmiku skierowali radni SdPl-u, SLD, PD i PO.
Ich zdaniem Parda przyniósł wstyd sejmikowi dolnośląskiemu i całemu regionowi, kiedy w czerwcu wraz z Młodzieżą Wszechpolską wystąpił przeciwko Paradzie Równości. Politykowi zarzucono także brak kompetencji. Głosowanie nad odwołaniem było tajne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rękawice zimowe – doskonały pomysł na prezent pod choinkę!

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Tłumny jarmark adwentowy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~majacy normalna rodzine 2-07-2005 14:03
Parda ma racje - jak mozna dopuszczac do jakis parad rownosci? co to za rownosc? ja widze tylko zboczenie, nierownosci pod sufitem, wszedzie sie mowi ze rodzina to fundament spoleczenstwa. jaka geje moga stworzyc rodzine? powiedz sobie szczerze jesli wkladanie facetowi przyrodzenia w du.e przez drugiego to normalnosc to ja mowie nie - to zboczenie ktore trzeba tepic. Dzisiaj geje, jutro eutanazja, a po jutrze ciebie zabijemy bo nie miescisz sie w normie UE....
~Mariusz 2-07-2005 14:11
Takie zboczenia trzeba tępić. Nie dopuszczam możliwości, że idąc chodnikiem będę mijał obściskujących się pedałów. Przecież to obrzydliwe. A adopcja dzieci przez takie "pary"? Przeciez to chore, jak takie dzieci się potem będą czuły???

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak skutecznie walczyć ze smogiem  

Rok niespełnionych obietnic

Mikołajkowy bieg

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Podatkowa „nowość”  

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
573
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%