MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 26 września
im. Łucji, Justyny

Paraliż w Tesco - Reportaż

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 21 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 14:53
Autor: klient marketu
Fot. klient marketu
Dziś 21.07 ok. godziny 16.30 w hipermarkecie Tesco przy ulicy Jana Pawła II mogliśmy zaobserwować całkowity paraliż przy kasach.

Stało się to po tym jak na ułamek sekundy wyłączono napięcie zasilające cały market. Ale to był tylko dodatek i wymówka do tego co się działo wcześniej. Z ogromnych szyldów wiszących nad każdą kasą dowiadujemy się, że gdy przed nami znajduje się dwóch klientów to możemy poprosić o otwarcie dodatkowej kasy. I tak do otwarcia wszystkich kas. Dziś to
się nie sprawdziło. W kolejkach czekało się po kilkanaście minut a kilka kas w zasięgu wzroku było nieczynnych. Po zwróceniu uwagi kierowniczce zmiany i prośbie o uruchomienie kas otrzymujemy niegrzeczną odpowiedź, że teraz nie ma czasu bo ma pełne ręce roboty. Dobrze, że chociaż kasjerki próbowały załagodzić tą sytuację szybkością obsługi i dobrą miną.

Podsumowując. Wstyd żeby tak duży sklep nie posiadał zasilania awaryjnego. A co by się stało przy dłuższej awarii. Jak by ewakuowano wszystkich klientów z ciemnego o każdej porze dnia sklepu.

A wracając do szyldów nad kasami, to lepszy byłby napis "od jutra otwieramy wszystkie kasy lub więcej kas". Znając życie to kolejne hasło reklamowe na dwa tygodnie dopóki wszyscy nie zobaczą jak jest naprawde.

Ogłoszenia

Czytaj również

Patrolowali jezioro

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Rozbudowa szpitala  

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Karola 22-07-2005 10:23
Moja mala uwaga:nieco enigmatyczny komentarz,zdanie:"I tak do otwarcia wszystkich kas"jakoś malo zrozumiale w kontekście poprzedniego.
~Zadowolona klientka 23-07-2005 9:16
Ta kampania z kolejkami jest wymyslem osoby która kapletnie nie ma pojecia jak utrudnia prace kasjerką i klientą wszyscy staraja sie aby jak najszybciej skasowac i byc skasowanym klienci staraja sie być zrozumiali a kasjerki miłe i sprawnie kasujące jesli zachodzi taka potrzeba asystentka otwiera kasy aby klienci byli zadowoleni pozdrawiam asystenki i kasjerki które są zawsze miłe i uśmiechnięte.
~klient 25-07-2005 10:31
>Moja mala uwaga:nieco enigmatyczny >komentarz,zdanie:"I tak do otwarcia >wszystkich kas"jakoś malo zrozumiale w >kontekście poprzedniego. To jest zdanie z reklamy w Tesco. chyba chodzi im o to że stosują to dotąd aż otworzą wszystkie kasy w sklepie.
~Tomaszewski 27-07-2005 19:23
Niech łaskawie Pan Adam Brambor wezmie sie do roboty a nie wysługuje sie ludzmi ktorzy dostaja po 400 zł pensji a taki Bramborek dostaje po 4000 zł
~~~niestety tesco 29-07-2005 8:05
TEn Komentarz to chyba jakiś żart - chyba przestaję wyczuwać ironię....
~Oburzony 12-08-2005 16:15
Moze jednak kiedyś zacznom szanować klijentów.Wkoncu dzieki nam jakos istniejom. Widocznie konkurencja jest jeszcze zbyt mala...
~millia 22-08-2005 18:22
Kilkanaście minut ?? Czekałam kiedyś 45 minut i to w kasie do 10 artykułów (miałam 8)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

O sporcie w KPSW  

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Polsko–czeski Poranek Rodzinny w niedzielę

Wracają dopłaty do wody i ścieków

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
907
Tak
24%
Nie
73%
Nie wiem
4%