MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pamięci znanego reżysera z Cieplic Piotra Łazarkiewicza

Wiadomości: Jelenia Góra-Cieplice
Piątek, 14 września 2012, 7:20
Aktualizacja: 7:56
Autor: mea
Fot. organizator
Piotr Łazarkiewicz Pro Memoria, czyli przegląd filmów w oprawie artystycznej Wiesława Komasy, z muzyką Antoniego Łazarkiewicza, oraz wernisaż wystawy fotograficznej zaplanowano na 17 września o godz. 18.00 w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach. Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 75 755 76 90.

Piotr Łazarkiewicz urodził w się w Cieplicach, gdzie ukończył szkołę średnią. Już jako uznany reżyser zrealizował w teatrze jeleniogórskim „Kartotekę” T. Różewicza. Zmarł w 2008 roku. Impreza ma na celu przybliżyć jeleniogórzanom postać znanego reżysera. To także powrót do wspomnień przyjaciół i szkolnych kolegów Piotra Łazarkiewicza.

- W programie imprezy chcemy nie tylko zaprezentować ostatni film pt.; „010”, lecz również otworzyć wystawę fotograficzną, zaprezentować wspomnienie o reżyserze w artystycznym wykonaniu Wiesława Komasy - aktora i przyjaciela Piotra Łazarkiewicza, do której muzyczną ilustracją będą utwory Antoniego Gross-Łazarkiewicza, syna reżysera – informują organizatorzy. - Chcemy w tym dniu zaprosić do Cieplic najbliższą rodzinę Piotra Łazarkiewicza, by wspólnie oddać hołd temu twórcy – dodają.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Cieplice pod selfie

Mają w nosie pieszych

Boisko z budżetu obywatelskiego

Drzymały jeszcze poczeka na remont  

Stoi na stacji lokomotywa...

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Niebezpieczne wyzwania

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
450
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%