MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Paliło się BMW i autobus w Miłkowie

Wiadomości: Region
Sobota, 29 czerwca 2013, 8:38
Aktualizacja: 9:16
Autor: Mea
Dzisiaj (29.06.) ok. godz. 3.00 dwudziestu strażaków ponad godzinę gasiło pożar samochodu BMW, od którego zapalił się również stojący obok autobus. – Pojazd osobowy uległ całkowitemu spaleniu, a autobus nadpalił się. Nieznana jest przyczyna pożaru. Nikt nie ucierpiał – poinformował dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Spacerownik po Lwówku

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (23) Dodaj komentarz

~ 29-06-2013 11:14
wiadomo bmw
~Ona 29-06-2013 12:29
W Miłkowie ciekawe w którym miejscu..:)
~hahah 29-06-2013 13:37
tak to jest jak sie swoje Mpowery zasila gazem
~ 29-06-2013 16:39
Sie dzieje we wsi, barszcz rośnie, orliki otwierają,szyby wybijają, auta się palą, eh...
~Asd 29-06-2013 17:03
DWUDZIESTU! czy dwóch?
~kol 29-06-2013 17:10
dwudziestu osp nilkow osp kowary i osp karpacz byl a auto boibka baniowsjiego sie spalilo
~ 29-06-2013 17:44
no i wszystko jasne jak to jego auto...
~ 29-06-2013 18:44
A ktoś wie kto w spożywczaku w Miłkowie tej samej nocy powybijał szyby?
~xxx 29-06-2013 19:26
a który to baniowski
~xxx 29-06-2013 19:33
na tym miłkowie sie dzieje jak nie okradajom samochodów z katalizatorów to palom auta
~uy 29-06-2013 20:32
milkow to powoli jak kowary strach bedzie tu przyjezdzac
~ 29-06-2013 20:56
Amatorskie innowacje elektryki by byla w furze muza. Efekt POZAR.
~heh 30-06-2013 3:38
pełny rozkrok :)
~Ona 30-06-2013 9:27
No to już wiem gdzie i kogo auto.Hmm jak nie auto się paliło to jeszcze ktoś chciał okrasć sklep w Annie szyby popękane..
~olo 30-06-2013 11:34
No jak amatorzy gasili to się spaliło i jeszcze za to kasę wezmą ot takie OSP
~ 30-06-2013 13:05
dwa tygodnie temu ukradli mi samochód i spalili ..Kowary.. policja jeszcze nie ujęła sprawców. W tym przypadku będzie pewnie tak samo
~ 30-06-2013 16:08
tylko on jest winien
~ 30-06-2013 16:31
Tak to jest jak ma sie auto na gaz..i nie robi sie przeglądów na czas.....
~ja 30-06-2013 21:54
to dobre dziecko jest tylko milicja się na niego uwzieła on pracuje uczy się dziecko mam żenić się chce
~strażak 1-07-2013 3:47
To trzeba było zgasić.
~fgh 1-07-2013 11:06
tak sie konczy peplanie bzdur
~do - ja 3-07-2013 22:22
a z która miał się żenić? haahaha dziecko mam a co ty sam o sobie komentrze dodajesz?
~ewa 26-10-2013 16:09
he he he he szkoda ze domy nie pala

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nadal trwa śledztwo ws. śmierci Magdaleny Ż.

Spotkali się z Beatą Kempą

Spotkania z Beatą Kempą

Trwa rozbudowa SOSW

Promowanie zabytków techniki

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1205
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%