MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Pachnąco i muzycznie na początek XXXV Wiosny Cieplickiej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 3 maja 2008, 20:52
Aktualizacja: 21:09
Autor: AGA
Fot. Agnieszka Gierus
Kiermasz roślin doniczkowych, balkonowych, ozdobnych krzewów ogrodowych i taneczne popisy Duńczyków czekały dziś na wszystkich w Parku Zdrojowym.

Surfinie, pelargonie, bratki, stokrotki, azalie, lilie wodne, lwie paszcze, rododendrony, miniaturowe drzewka owocowe, sadzonki przeróżnych warzyw i owoców, świerki i tuje – amatorzy zielonych roślin mieli w czym wybierać. Chętnych do zakupów nie brakowało, a wystawcom z Jeleniej Góry i regionu szybko znikały kolejne skrzynki z kolorowymi kwiatami. – Największym powodzeniem cieszą się azalie i rododendrony – mówi Małgorzata Łazarz z Kłaczyny. Z kolei kilka stoisk dalej spore wzięcie miały pelargonie. Chętni mogli się też zaopatrzyć w oryginale cygańskie patelnie i zdrowe miody.

Z prawie półtoragodzinnym opóźnieniem wystąpili tancerze z duńskiej grupy Top Dancers. Wszystko przez problemy techniczne z autobusem. Zgromadzonym na Placu Piastowskim zaprezentowali widowiskowy taniec szeregowy do muzyki country – linedance. Przy dźwiękach skocznej muzyki od razu zrobiło się cieplej, a przez zachmurzone niebo wreszcie przebiło się majowe słońce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Brama do parku nadal zamknięta  

Stop marginalizacji średnich miast

Nowy man dla OSP

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jolka 3-05-2008 21:18
zakupy zrobione, mogę teraz poszalec w ogródku z roślinkami:))) wybór był całkiem spory, chociaz rok temu chyba jednak większy...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Suplementacja witaminą D

Spór o edukację seksualną

Wirtuozi jazzu

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Poświst na "góralu"

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
767
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%