MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Otwarcie nowej siedziby Stowarzyszenia Księgowych

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 30 września 2017, 6:36
Aktualizacja: Niedziela, 1 października 2017, 6:41
Autor: WAC
Fot. WAC
Jeleniogórski Odział Terenowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce może się pochwalić nową siedzibą mieszczącą się przy ul. 1 Maja. Jej otwarcie odbyło się 29 września.

Oddział Terenowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce powstał w 1987 roku. Obecnie liczy około 300 członków. Jego działalność polega głównie na organizacji szkoleń zawodowych w ramach ścieżki certyfikacji zawodu księgowego (księgowy, specjalista ds. rachunkowości i główny księgowy) oraz innych z zakresu prawa pracy, podatkowego oraz rachunkowości budżetowej.

Do tej pory jeleniogórscy księgowi w celu prowadzenia działalności szkoleniowej musieli wynajmować sale w różnych częściach miastach. Dlatego w ubiegłym roku została podjęta decyzja o zakupie lokalu. W nowej siedzibie stowarzyszenia znajdują się między innymi dwie klimatyzowane sale wykładowe z pełnym wyposażeniem multimedialnym.

W uroczystości otwarcia uczestniczyły władze Oddziału Dolnośląskiego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce na czele z jego prezesem prof. dr hab. inż. Zbigniewem Lutym. Nie zabrakło też grona zaproszonych gości m.in. z prezydentem Jeleniej Góry Marcinem Zawiłą i przedstawicielami instytucji współpracujących ze Stowarzyszeniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Salon Biznesu i Kultury „Genius loci" 2019  

Mają w nosie pieszych

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~koala 30-09-2017 8:12
Jezus Mario, i Miedziński tam. Super menago. tylko tego tam brakowało.
~Anna68 30-09-2017 17:59
Powinien być zakaz pracy w konkurencyjnych instytucjach dla pracowników uczelni. Córka skończyła UE i rachunkowość była tam słabo uczona. Teraz rozumiem dlaczego tak było...
~do 8,12 1-10-2017 21:09
Grunt ,że był ,,ciekawy" Catering"

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wystartowała gra miejska

Cieplice pod selfie

Chwile wzruszenia podczas Złotych Godów  

Będą opłaty za billboardy

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
468
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%