MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 26 września
im. Łucji, Justyny

Ostra zemsta na parkingu

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 21 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 maja 2007, 17:28
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Upojony alkoholem parkingowy zniszczył karoserię auta turysty, kiedy ten zwrócił mu uwagę, że jest pijany.

Nerwy poniosły nietrzeźwego parkingowego, który pracuje na jednym z miejsc postojowych nieopodal Drogi Sudeckiej w Szklarskiej Porębie. Pokłócił się w minioną sobotę z turystą ze Zduńskiej Woli, który z rodziną przyjechał do miasta pod Szrenicą na wycieczkę.

Powodem słownej utarczki była mocno wyczuwalna woń alkoholu od parkingowego, co nie spodobało się turyście, kiedy płacił za postój. Powiedział o tym głośno pracownikowi. Po zajściu nie chciał psuć sobie wycieczki i pozostawił samochód „pod opieką” nietrzeźwego 54-latka.

Ten, niewiele myśląc, z zemsty za całą sytuację porysował gwoździem lakier na somochodzie, którym przyjechał turysta. Pokrzywdzony, który reakcję parkingowego widział, natychmiast wezwał policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że mężczyzna jest kompletnie pijany: w organizmie miał 3,5 promila alkoholu! Poszkodowany turysta oszacował wstępnie straty spowodowane przez mściwego pijaka na tysiąc złotych.

Teraz szklarskoporębianina czeka masa kłopotów. Najpewniej straci zatrudnienie za pracę pod wpływem alkoholu. Do tego za swój „wyczyn” odpowie przed sądem. Ten może mu wymierzyć karę nawet do pięciu lat więzienia. – Parkingowy był już w przeszłości notowany za przestępstwa kryminalne – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dary Lasu

Powstają pola nadziei

Jelonków trochę mniej

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~endrju 21-05-2007 12:19
"porysował gwoździem gościowi lakier" niezła składnia zdania hehehehe pasowałoby bardziej już "typowi"
~Kierowca 21-05-2007 12:36
Jak w dowcipie kierowca mówi do parkingowego – skradli mi tutaj auto, jak pan pilnował. na to parkingowy – Ja? ja tu jestem owszem od pilnowania, ale tylko od tego aby nikt nie odjechał kto nie zapłacił.
~mieszkaniec 21-05-2007 15:05
Problem z pijanymi parkingowymi powinien zostać rozwiązany raz na zawsze! Tym bardziej że sezon za pasem i coraz więcej gości będzie się pojawiało w naszym mieście. Wysiadasz z samochodu a tu parkingowy z powiewem „świeżości” pyta: Na ile? Gibiąc się przy tym jak pier.. rezus! Szczęście jeżeli się w ogóle pojawi! Bo ja niejednokrotnie szukam parkingowego chodząc w lewo i prawo; bo jeśli wrócę i chce zapłacić to już za późno jest (mogę jedynie mandacik zapłacić ). Także kochane władze róbta coś z tym fantem bo wstyd jak diabli !!!
~lmn 21-05-2007 15:08
endrju, wiesz, w dawnych czasach gość to był ktoś, kto jest spoza miejscowości...
~Roman 21-05-2007 16:15
Doprawdy? hamstwo, nie mam samochdu ale potrafie wczuć się w sytuacje tego turysty. Miał prace, dziś trudno o nią. Na koniec stary igłópi!
~markus 21-05-2007 16:28
no to jak byl pijany to pewnie i rysy byly krzywe :–)lol
~pracus 21-05-2007 20:40
Jak go zwolnia to kogo zatrudnia na jego miejsce?? Pewnie pracodawca obetnie mu ze 2 stowki z jego 800zl i bedzie po sprawie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nie tylko dla seniorów

Maseczki... pamiątką?

Niebezpiecznie na Krośnieńskiej

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Policjanci też pomagali

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
909
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%