MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Ostatnie miejsca w projekcie Równi na Rynku Pracy

Wiadomości: Region
Czwartek, 24 lipca 2014, 7:49
Aktualizacja: 7:50
Autor: Org
Tylko kilka wolnych miejsc zostało w bezpłatnym projekcie „Równi na Rynku Pracy”. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu br. – Warto zmobilizować się i skorzystać z udziału w wielu szkoleniach, kursach i stażach o ciekawych kierunkach – mówi Mariola Langer, koordynator projektu. Do udziału już zgłosiło się ponad 20 osób.

Celem projektu jest pomoc młodym ludziom w wieku od 18 do 25 lat w podjęciu pracy. Młodzież weźmie udział w bezpłatnych szkoleniach zawodowych i kursach.

- Do wyboru będą mieli m.in. kurs językowy, kurs komputerowy, ECDL START, prawo jazdy kategorii B czy przedsiębiorczość – wymienia Mariola Langer. - Uczestnicy odbędą również staże zawodowe u pracodawców i będą otrzymywać stypendium. Dodatkowo będą mieli wsparcie zawodowe, naukę aktywnego poszukiwania pracy, konsultacje specjalistyczne: doradcze, psychologiczne, poradnictwo zawodowe. Zapewniony także zwrot kosztów dojazdów, wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW. Z udziału w projekcie płyną same korzyści, dlatego serdecznie zapraszamy do zapisywania się ponieważ liczba miejsc jest ograniczona – dodaje koordynatorka.

W projekcie mogą wziąć udział osoby, które nie mają zatrudnienia, ani nie uczestniczą w kształceniu w postaci staży zawodowych, szkoleń czy kursów w kierunkach wskazywanych jako zawody deficytowe.

Zapisy do projektu - osobiście, przez internet lub telefonicznie - prowadzi Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Kowarach przy ul. Szkolnej 2 (MOK). Tel. 667 025 165 oraz 506 583 328. E-mail: mck.kowary@ohp.pl. Więcej informacji można znaleźć na: rozwojzawodowy.kowary@ohp.pl.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Gwarancji dla Młodzieży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Maturalny maraton  

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 24-07-2014 20:51
Projekt dla naiwnych, lepiej wyjechać na wyspy:) i olać tutejsze inicjatywy które nic nie dają!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkali się z Beatą Kempą

Wakacje czas zacząć!

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Nowa rektor w KPSW

Nabór do szkół ponadpodstawowych  

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1439
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%