MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Ostatni weekend wakacji: posypały się mandaty

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 4 września 2017, 14:14
Aktualizacja: 14:20
Autor: 112
Fot. Archiwum
Od 1 do 3 września na drogach regionu jeleniogórskiego panował duży ruch. W tych dniach doszło do 22 kolizji, których najczęstszą przyczyną była nadmierna prędkość, nieudzielenie pierwszeństwa oraz najechanie na tył innego pojazdu. Policjanci łącznie ukarali mandatami 180 kierowców za rożne wykroczenia.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj (3.09) o godz. 15.30 na drodze K 30 w Rybnicy. Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki Renault nie zachował należytej ostrożności i uderzył w pojazd marki Audi. Na szczęście skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Sprawca tego zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 400 zł i sześcioma punktami karnymi.

- W tych dniach funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami, ukarali mandatami 180 kierowców za różne wykroczenia drogowe, w tym za nadmierną prędkość, rozmowę przez telefon komórkowy w czasie jazdy, niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej oraz za niestosowanie się do obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa w czasie jazdy. Jednemu kierowcy za stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i brawurową jazdę policjanci zatrzymali prawo jazdy. Ponadto policjanci zatrzymali dwa dowody rejestracyjne - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mina na Zabobrzu

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Zuchwała kradzież

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Duch Gór 5-09-2017 0:22
Ja dostałem 500 .
~budda 5-09-2017 0:51
Milicja potrafi tylko karać...
~zaboberek 5-09-2017 10:12
"...zatrzymali do kontroli drogowej trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami...). Ciekawe,skąd policjanci wiedzieli,że to są nietrzeźwi kierowcy,czyżby donosik?Ha ha ha Składnia zdania niczego sobie,brawo redaktor "112".

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mobilizacja przed II turą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Uwaga na oszustów – podają się za funkcjonariusza CBŚP

Zgubił w górach rodziców

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
14
Tak
57%
Nie
36%
Nie wiem
7%