MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Ostatni dzwonek na skorzystanie z bezpłatnych kursów

Wiadomości: Region
Czwartek, 3 kwietnia 2014, 8:04
Aktualizacja: 22:17
Autor: Org
Fot. Organizator
Kończy się nabór (7.04) na bezpłatny kurs operatora koparko–ładowarki organizowany przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Kowarach. Kurs rozpoczyna się spotkaniem z doradcą zawodowym w dniach 10–14.04.2014. Szkolenie będzie trwało 202 godziny. W tym będą wykłady z teorii zawodowej oraz praktyka. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do soboty, po 6–8 godzin dziennie.

Przypominamy też, że cały czas mogą zgłaszać się chętni na kurs na kierowcę wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych w wózkach. To szkolenie rozpoczyna się spotkaniem z doradcą zawodowym od 08-16.05.2014r. Szkolenie będzie trwało ok. 67 godzin.

Szkoleniom towarzyszyć będą warsztaty z doradcą zawodowym, podczas których uczestnicy pracować będą nad budowaniem osobistych ścieżek rozwoju zawodowego, a także uzyskają wsparcie indywidualne i grupowe.

Kursy skierowane są do osób w wieku 18-25 lat, które nie uczą się i nie pracują. Beneficjentami mogą być osoby bez wykształcenia, absolwenci szkół zawodowych i średnich.

Uczestnicy szkolenia będą mieli zapewnione: materiały dydaktyczne, bezpłatne zakwaterowanie podczas trwania całego kursu w Ośrodku Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu, jeden ciepły posiłek i zwrot kosztów dojazdu.

Kursy zorganizowano w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 1.3.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W przypadku pytań można dzwonić pod nr tel. 506 583 328 ( w godz. 7.45 – 15.45), pisać na e-mail: osz.kowary@ohp.pl lub zgłaszać się osobiści do Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Kowarach przy ul. Szkolnej 2.

Ogłoszenia

Czytaj również

Podgórna zarośnięta!

Jest pomnik przyrody

Dla odnowy wsi

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~widłowy 3-04-2014 17:49
Kurs organizuje OHP w Kowarach, ale zajęcia odbywają się we Wrocławiu. Tak jakby nie mogły być w Kowarach albo Jeleniej Górze. No tak, Unia dała pieniądze, to zaszaleli. Nasi tracą tylko niepotrzebnie czas na dojazdy, a całą kasę zgarną wrocławskie słoiki, zamiast naszych miejscowych instruktorów. ŻE-NA-DA !!!
~uczestnik 4-04-2014 19:50
http://osz.wroclaw.pl tu odbywają się te szkolenia. Właśnie z takiego wróciłem i jestem zadowolony. Internat, sale wykładowe oraz pokaźny park maszynowy. Dużo praktyki na nowym sprzęcie. Polecam
~zorientowany 5-04-2014 1:28
Bzdurne szkolenia o niczym. I tak nikogo nie zatrudnią bez własnej koparki. Kolejny sposób na skasowanie unijnych pieniędzy pod pozorem pseudoszkoleń, z których nikt nie będzie miał zadnego pożytku (poza samym organizatorem).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Są nowe defibrylatory w Jeleniej Górze  

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Finisz kampanii z Grzegorzem Schetyną

Mały Strażak dla jednostek OSP

Most do rozbiórki

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
134
Tak
44%
Nie
44%
Nie wiem
12%