Jelenia Góra: Osa żądli Finepharm

Niedziela, 8 lutego 2009, 23:05
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 lutego 2009, 2:25
Autor: Mateusz Banaszak
W spotkaniu kadetek, druga drużyna Finepharmu nie dała rady silnej ekipie ze Zgorzelca. Jeleniogórzanki przegrały na własnym parkiecie 44:76.

Sobotnie spotkania 12 kolejki rozgrywek piłki koszykowej kadetek, rozpoczęły się od pojedynku drugiej drużyny z MKS Osą Zgorzelec. Od samego początku, rywalki objęły prowadzenie, którego nie oddały do końca spotkania. W pierwszej kwarcie zawodniczki ze Zgorzelca wręcz zmiażdzyły jeleniogórzanki prowadząc wysoko w tym spotkaniu.

Zawodniczki Finephatmu II w tej odsłonie zdobyły tylko cztery punkty i schodziły na przerwę przegrywając 4:24. W drugiej odsłonie, jeleniogórzanki próbowały nawiązać walkę, ale odrobiły zaledwie 4 punkty. „Nasze” wygrały tą partię 16:12, ale kondycja zawodniczek powoli dawała o sobie znać. Swoje potwierdzenie znalazło to szczególnie w trzeciej kwarcie, gdzie rywalki podkręciły tempo i znów odskoczyły na kilkanaście punktów. W ostatniej odsłonie w zespole Osy, pojawiły się zawodniczki rezerwowe. Mimo to jeleniogórzanki nie były w stanie wygrać ostatniej partii, przegrywając ją 16: 17, a całe spotkanie 44:76

Finepharm-Karkonosze II Jelenia Góra - MKS Osa Zgorzelec 44:76 (4:24, 16:12, 8:23 ,16:17)