MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Oś przyczepki wbiła się w busa

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 11 listopada 2012, 13:50
Aktualizacja: 13:50
Autor: Angela
Przy ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze za stacją Lotos z przyczepki, na której kierowca bmw z Sułkowic przewoził złom odpadły koła wraz z osią. Najechał na nie bus marki Fiat Ducato. – To cud, że nikomu nic się nie stało – relacjonuje nasz Czytelnik. – Skończyło się tylko na uszkodzonym busie, z którego wyciekły płyny. Zostały one zneutralizowane przez strażaków. Zdarzenie miało miejsce w piątek (9.11) około godz. 19.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wiesz kto to? Zadzwoń!

Włamał się do piwnicy i ukradł rower

Śmiertelny wypadek

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~ale urwał 11-11-2012 15:20
no cud normalnie.. cud na Sobieskiego
~brunszwik 11-11-2012 15:48
litości!!!! kogo to interesuje?!?!?!
~AdamW 11-11-2012 15:53
Brunszwika zaintresowało
~kicikicipies 11-11-2012 16:23
Kiedyś doopłem jednego palanta z kopa w karoserie w okolicach hemorojdufff. Też popuścił jakieś płyny... Przodem, tyłem, górą... Widać był bardzo płynny...
Niggers™ 11-11-2012 16:40
TEŻ BYM CHĘTNIE KOPNĄŁ CIEBIE W JAPE.;
~ali 11-11-2012 17:05
niggers do ciebie chętnie pomogę dokopać temu kićikcipies
~ 11-11-2012 18:38
Boże czemu nie grzmisz ,
~chacha 11-11-2012 19:00
Bóg nie dotarł jeszcze do JG
rymcycymcy 11-11-2012 20:58
Fajna komentarzowa awantura ! :) ...uwaga ! ...znam chwyty ! ;)
~paw 11-11-2012 21:08
przyczepke przeladowal,gdzie bylo ITD
~joy 11-11-2012 21:36
Kto w Jelonce jest web designerem, odpowiedzialnym za mniejszą, lub większą kosmetykę graficzną portalu? Zauważyłem bowiem, że obok tytułów artykułów, w których występują zdjęcia, zamieszczona jest od niedawna mała ikonka aparatu fotograficznego, która, jak się domyślam ma informować, że artykuł posiada zdjęcia. I celowość słuszna, jednak ikonka ta przedstawia korpus cyfrowej lustrzanki bez zamontowanego obiektywu...:D Czy to jakiś rodzaj symboliki dla jelonkowych niedociągnięć? :) Portal jest, ale czegoś w nim brak = aparat jest, ale czegoś w nim brak :D Nobla dla ... który przygotowując ikonkę zapewne z jakiegoś zdjęcia, nawet nie wiedział na co patrzy:)
rymcycymcy 11-11-2012 21:50
21:36 | ~joy | ...uwaga bardzo słuszna ! :) ...a do tego strzałka oznaczająca film nie ma ogonka, a pomarańczowy jeleń ...jajek ! :)
~dzej 12-11-2012 17:59
W sumie mozna by sie klocic z tym aparatem. Moze to tez byc aparat z obiektywem i odbiciem w tym ze obiektywie...co prawda odbicei wydaje sie cos prostokatne, ale nie mozna na 100% sprwdzic co to jest przy takiej jakosci...Stawiam na Sony-A230 one maja w standarcie male obiektywy ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Drakońskie podwyżki za odpady komunalne?!

Pożar w garażu na Kilińskiego

PiS apeluje do mieszkańców

Bilety MZK też podrożeją?

Większość uczniów dostała się do szkół

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
318
Tak
25%
Nie
73%
Nie mam zdania
2%