MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Organizują wyjazd na mecz do Świdnicy

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 6 maja 2015, 9:18
Aktualizacja: 9:37
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
Dzisiaj (6.05) piłkarze Karkonoszy rozegrają wyjazdowe, zaległe spotkanie z Foto–Higieną Gać, a trzy dni później zmierzą się w meczu z podtekstami z Polonią–Stalą Świdnica. Jeleniogórzanie po zwycięstwie w Sławie oraz remisie z liderem, z optymizmem i wiarą we własne umiejętności mogą podchodzić do kolejnych spotkań.

Pierwotnie mecz 21. kolejki III-ligi miał być rozegrany pod koniec marca br., ale z uwagi na udział zawodników z Gaci w Pucharze Regionów, spotkanie zostało przełożone. W Jeleniej Górze zwyciężyli biało-niebiescy 3:0 i jeśli uda się powtórzyć wyższość na wyjeździe to podopieczni Artura Milewskiego przeskoczą Foto-Higienę w tabeli. Mecz zaplanowano na dzisiaj (6.05) o godz. 17:00.

Trzy dni później (9.05) jeleniogórzan czeka trudny wyjazd na mecz podwyższonego ryzyka z Polonią-Stalą Świdnica. Zwaśnione grupy fanatyków obu zespołów już podczas jesiennego spotkania tych ekip pokazały, że jest to dla nich priorytetowy pojedynek. W związku z tym organizowany jest wyjazd kibiców do Świdnicy. Zbiórka na stadionie przy ul. Złotniczej 12, wyjazd planowany jest na godz. 13:30 (koszt biletu 5 zł). Mecz w Świdnicy rozpocznie się o godz. 17:00. W pierwszej rundzie zwyciężyli świdniczanie 4:0, ale wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na murawie stadionu przy ul. Złotniczej.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Poprawią bazę sportową i rekreacyjną przy SP 10

Ciekawe starcie w Łomnicy

Pucharowe derby dla Victorii

Potok w drugiej rundzie

Stalowe rumaki w Karpaczu

Proces apelacyjny byłego proboszcza Ruszowa

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
135
Tak
41%
Nie
52%
Nie wiem
7%