MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Opłatek z jasełkami w sejmiku

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 19 grudnia 2013, 7:23
Aktualizacja: 7:26
Autor: KSON
Fot. KSON
Na dwunastym już spotkaniu opłatkowym spotkali się w odnowionej świetlicy integracyjnej KSON niepełnosprawni, przedstawiciele władz miasta i osoby wspierające działalność Karkonoskiego Sejmiku.

Spotkanie to wzbogaciły przedszkolaki z Integracyjnego przedszkola nr 14 wprowadzając zebranych w klimat Bożego Narodzenia. Wielkimi brawami i świątecznymi paczkami obdarowano 16 występujących dzieci, które wraz z dyrektor Joanną Konopką i nauczycielkami: Lidią Krawczyk oraz Konstancją Kuśnierz-Mielcarek, zachwyciły zebranych pięknie przygotowanymi jasełkami.

Potem kapelan środowiska osób niepełnosprawnych ksiądz Krzysztof Kowalczyk krótką modlitwą zaprosił zebranych do podzielenia się opłatkami.

Podsumowano też mijający rok, który dla Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych i całego środowiska niepełnosprawnych był dobrym, obfitującym w liczne wydarzenia rokiem.
Przygotowana w marcu bieżącego roku własnym sumptem pracownia komputerowa pozwoliła zgromadzić środki przeznaczone na sukcesywne remonty. Udało się wreszcie wybudować podjazd do siedziby KSON-u, a w najbliższych planach zakłada się dalsze remonty poszczególnych pomieszczeń.

Na zakończenie życzenia wszystkim zebranym złożyła posłanka Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska i przewodniczący Rady Miasta Jeleniej Góry Leszek Wrotniewski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Jest absolutorium, czy będzie referendum?

Wjechał do Polski nielegalnie i był pijany

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~własnie 19-12-2013 8:57
Proszę wejść na strone sejmiku i poczytać sprawoazdania z ubiegłych lat .Są w nich są podane wynagrodzenia i łączna ich kwota .......... Ile by było środków na wóżki dla niepełnosprawnych , rehabilitacje u fizjoterapeutów osób niepełnosprawnych itp.
~ 19-12-2013 12:19
Sam sejmik to przednie jasełka.
~cyt~` 19-12-2013 12:37
No i byli trzej królowie monarchowie Korzonek ,Papaj i Wrotniewski!!! szkoda ze nie przebrani a przecież dawno się przebranżowili!!!
~pytanie 19-12-2013 16:25
ile kosztują nas podatników posady dwóch naczelników: od edukacji i dialodu tzw społecznego? Pytam, bo co relacja z imprezy z "korytkiem" to panowie naprzemiennie bądź razem w nich uczestniczą, a jak myślę ich funkcje są raczej merytoryczne, a nie reprezentacyjne.
~pytek 19-12-2013 20:01
kiedy wreszcie będzie wspólne spotkanie dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH naszego miasta, jak widać więcej oficjeli niż tych z niepełnosprawnością
~bryza 19-12-2013 22:32
pytek-Coś masz ze wzrokiem i chyba nie tylko .Byłam na tym wspaniałym spotkaniu pełnym życzliwości i przyjażni. A w ten klimat wprowadziły zebranych nasze KOCHANE DZIECIACZKI, które na szczęście nie mają niedobrych intencji.Wszystkim Wesołych Świąt.
~ele 20-12-2013 9:41
oprócz dzieci ,które pięknie wyglądają ,to pozostałe zdjęcia jak spotkanie przedwyborcze ,patrz zdj. 2,5,6
~ 20-12-2013 14:26
DOLNOŚLĄZAK. Szef KSON ma talent. Autentycznie udziela się na rzecz niepełnosprawnych. Nigdy, przenigdy nie sprzeniewierzył się wyznawanym zasadom. Gotów zawrzeć kontrakt nawet z samym diabłem /co dokumentują niektóre fotki/ w celu pozyskania przychylności dla przedsięwzięć, zapobiegających wykluczeniu osób niepełnosprawnych. A tak na marginesie: czy czołowi aktywiści PO-partii zapałali sami z siebie nagłą miłością dla KSON? Cieszy fakt, że okres opłatkowy sprzyja jednoczeniu a nie dzieleniu jeleniogórzan. Jednoczeniu - pro-Papajowo? Czy też jednoczeniu anty-Zawiłowo? A może odwrotnie? ????

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

„Zielony” przystanek

Piątki i soboty wakacji z imprezami przy Ratuszu

Ruszyła procedura ws. referendum

Rusza JBO 2021  

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1423
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%