MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Operowy czwartek, punkowy piątek. Muzycznie w Orient Expressie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 25 maja 2011, 7:30
Aktualizacja: 7:31
Autor: Petr
Najbliższy czwartek i piątek (26 i 27 maja) w jeleniogórskim Orient Expressie zapowiadają się dosyć ciekawie. Oto bowiem, w lokalu mieszczącym się w starym budynku dworca PKP odbędą się dwie, jakże inne imprezy muzyczne: pierwsza – operowa, druga – punkowa.

Jeleniogórski Orient Express, a ściślej, jego właścicielka – Alicja Dusińska, stawia na bardzo różne klimaty muzyczne, to pewne. Rock, metal, reggae, industrial, dark czy electro to tylko niektóre z gatunków, które cyklicznie słyszymy w Oriencie czy to w wykonaniu na żywo, czy w formie puszczanych przez dj’s. Tym razem, w czwartek będziemy mogli posłuchać muzyki operowej w ramach imprezy „Matka jaka jest”, z kolei w piątek – żywiołowego punk rocka w wykonaniu kapeli PANCURNIK.

W programie czwartkowej imprezy (start: godz. 19.00, cena biletu: 15 zł) przewidziano m.in. fragmenty opery G. Bizeta „Carmen”, A. Dworaka „Rusałka”, G. Gershwina „Porgy and Bess”, A. L. Webbera „Upiór w operze”, St. Moniuszko „Straszny dwór” i wielu innych. Wystąpią: Anna Patrys (sopran) i Róża Wysocka (fortepian). Z kolei jeśli chodzi o piątkowy koncert punkowy (start: godz. 19.00, cena biletu: 8 zł) – bez wątpienia sprosta on wymaganiom miłośników ostrych, gitarowych riffów, glanów i irokezów.

– Z okazji „Dnia Matki” przygotowaliśmy imprezę operową, na którą, rzecz jasna, zapraszamy nie tylko panie. Co zaś się tyczy piątku, dla wszystkich punkowców i rock’n’rollowców zagra PANCURNIK, który świetnie sprawdza się podczas koncertów na żywo. Dwie różne imprezy dla starszych i młodszych. Bramy Orientu, jak zwykle, otwarte dla wszystkich – mówi Alicja Dusińska. Więcej o PANCURNIKU, w serwisie myspace.

Ogłoszenia

Czytaj również

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Kuchcikowo w SP 2

Lista Lewicy do Sejmu

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~andiza 25-05-2011 13:39
naprawdę doskonały lokal i ciekawa oferta. właściwie co tydzień jest tam jakiś koncert:) czekam na jakąś rockową gwiazdę:D
~do andiza 25-05-2011 14:32
nie czekaj tylko zorganizuj - to nie takie proste jak się wydaje
~rock 25-05-2011 22:10
w piatek gra tam pancurnik i jakies dodatkowe zespoly wiec rocka nie zabraknie!
~rock 25-05-2011 22:18
w piatek gra tam pancurnik i jakies dodatkowe zespoly wiec rocka nie zabraknie!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

To były wernisaże!

Co ciekawego w kinie "LOT"?  

Nowa kolekcja szkła artystycznego w Muzeum Karkonoskim

Nowy wóz dla strażaków

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
263
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
3%