MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Olimpia zwycięża w pierwszym test–meczu

Wiadomości: Kowary
Poniedziałek, 20 lipca 2015, 19:00
Aktualizacja: 19:02
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Mająca trzecioligowe aspiracja ekipa Olimpii Kowary wygrała 3:2 w swoim pierwszym sparingu przed startem nowego sezonu. Podopieczni Aleksieja Tiereszczenki pozostawili w pokonanym polu przedstawiciela wałbrzyskiej klasy okręgowej Zdrój Jedlinę Zdrój.

Do przerwy niżej notowani rywale remisowali z Olimpią 1:1. Po zmianie stron kowarzanie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść zwyciężając w całym spotkaniu 3:2. Bramki dla triumfatorów w tym meczu strzelili Zatylny, Kalnmcies i Kędzierski.

- Trener Tiereszczenko nadal ocenia przydatność do drużyny dwóch Łotyszy. W niedzielę z urlopu wrócił Mateusz Kraiński. Pozytywny występ zaliczył młody bramkarz Marcel Lizak z rezerw wrocławskiego Śląska, który prawdopodobnie zostanie w naszym klubie, zwłaszcza, że ma status młodzieżowca. Od jutra testowany będzie słowacki bramkarz występujący na poziomie rodzimej ekstraklasy. Nadal na wakacjach przebywa Damian Chajewski i Sebastian Szujewski. Olimpia zdecydowana jest na transfer Ziółkowskiego z BKS-u Bolesławiec, dlatego w tym tygodniu podejmiemy wszelkie kroki w tym kierunku - czytamy na oficjalnej stronie Olimpii Kowary.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wysoko pokonali Łużyce Lubań

Doczekają się ronda

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Cztery szybkie ciosy ustawiły mecz

Niedziela w muzeum

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Wyczekiwana premiera w ZTA

Orlik ponownie gromi

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
693
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%