Zalogowanych: 13

IV-liga: Olimpia wraca z tarczą

Poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 0:24
Aktualizacja: 0:27
Aż pięć bramek padło w inauguracyjnym spotkaniu IV–ligi dolnośląskiej pomiędzy Zjednoczonymi Żarów a Olimpią Kowary. Gospodarze walczyli dzielnie, ale przegrali 2:3 z drużyną z Kowar.

Do przerwy goście prowadzili 1:0 po trafieniu Mariusza Malarowskiego i choć sytuacji bramkowych mieli jak na lekarstwo, to wydawało się, że miejscowi nie będą w stanie zagrozić faworytowi tego starcia. Zjednoczeni jednak powalczyli i doprowadzili do wyrównania za sprawą Przemysława Kloca. Kolejne minuty należały do Olimpii, która wyszła na dwubramkowe prowadzenie za sprawą Sebastiana Kędzierskiego i Damiana Chajewskiego. W końcówce Krzysztof Goździejewski trafił jeszcze z jedenastu metrów, ale na więcej zabrakło czasu.

Zjednoczeni Żarów - Olimpia Kowary 2:3 (0:1)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Marszałek, Drąg, Chłopek, Ciupiński, Kołodziej, Czoch, Uszczyk, Goździejewski, Zyl, Felich oraz Jernutowski, Kloc

Olimpia: Gilewski, Szczęsny, Han, Smoczyk, Kraiński, Szaraniec (81' Szeliga), Malarowski, Rudnicki (52' Udod), Chajewski (90' Denis), Krupa, Dregan (68' Kędzierski)