Czytających: 9495

Jelenia Góra: Olimpia rozbiła Pub Gola

Wtorek, 13 listopada 2018, 15:19
Aktualizacja: 15:46
Piłkarze Pub Gola nie zaliczą rundy jesiennej klasy A do udanych. W spotkaniu 12. kolejki, rozegranym na stadionie przy ul. Złotniczej – jeleniogórzanie wyraźnie ulegli Olimpii Kowary 0:5! W tabeli Pub Gol zajmuje ostatnie miejsce.

Już w pierwszej połowie widać było różnicę klas obu zespołów. Długimi fragmentami kowarzanie nie schodzili z połowy rywali, ale nie przekładało się to na zdobycze bramkowe. Dopiero w 27. minucie centrę na 7 metr wykorzystał Sebastian Szujewski, który strzałem głową skierował piłkę pod poprzeczkę bramki strzeżonej przez Bartłomieja Sendera. Było to jedyne trafienie w tej części gry.

Po zmianie stron - do 70. minuty nadal wszystko było możliwe, bowiem wynik nie uległ zmianie. Ostatnie 20 minut meczu było jednak kapitalne w wykonaniu gości, którzy zadali cztery ciosy. W 71. minucie bramkę zdobył Piotr Wawrzyniak, dwie minuty później na listę strzelców wpisał się Michał Madej. W 87. minucie kolejne trafienie zaliczył Piotr Wawrzyniak, a "dzieła zniszczenia" dokonał w 89. minucie "Łajo". Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:5.

Pub Gol Jelenia Góra - Olimpia Kowary 0:5 (0:1)
PG: Sender - T. Madej, Kiejpasz, Walczak (35' Chromik), Kukuła, Pawlikowski, P. Hamowski, K. Hamowski, Głowik, Gawroński.
Olimpia: Szpytma - Udod (70' P. Wawrzyniak), Leśniak, Kędzierski, Dobrowolski, Kloczkowski, M. Madej (75' Szczesny), Szaraniec, Szeliga, Szujewski, Wiśniewski (55' Ulicki).