Kotlina Jeleniogórska: Olimpia lepsza od Woskaru

Środa, 5 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 5 września 2007, 21:02
Autor: DOB
Podajemy wyniki 4. kolejki grupy I klasy A.

Najciekawiej zapowiadał się mecz Woskaru z Olimpią. O zwycięstwie gości zadecydowały koszmarne błędy w obronie piłkarzy Woskaru. Na początku spotkania kiks jednego z obrońców skrzętnie wykorzystał Łukasz Jacak i było 1:0 dla Olimpii.

W 11. minucie gospodarze wyrównali. W polu karnym sfaulowany został Tomasz Sobolewski, a jedenastkę na bramkę zamienił Robert Bińczyk. Radość gospodarzy trwała krótko. Już następna akcja Olimpii przyniosła im prowadzenie. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę do własnej bramki wepchnął... obrońca Woskaru Rafał Masłowski.

W szatni podczas przerwy trener gospodarzy Marcin Ramski udzielił swoim podopiecznym ostrej reprymendy. Poskutkowało, gdyż już w 47. minucie było 2:2. Znowu błysnął Robert Bińczyk, który strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego pokonał kompletnie zaskoczonego Krzysztofa Szpytmę. Jednak dwie minuty później nie pilnowany Sebastian Szujewski z bliska głową pokonał Jarosława Janusza i było 3:2 dla gości.

Szujewski był autorem gola nr 4 dla gości, w 84 minucie. Znowu nie popisał się Masłowski, który w tej akcji był ostatnim obrońcą. Próbował ograć napastnika gości, ale ten zabrał mu piłkę, minął bramkarza i umieścił ją w siatce.

Goście mogli wygrać wyżej, ale sędzia nie uznał bramki zdobytej w 65. minucie przez Mariusza Janiaka uznając, że był faul. Ten sam Janiak mógł wpisać się na listę strzelców w 76 minucie, ale nie wykorzystał karnego.

<b>Woskar Szklarska Poręba/Wojcieszyce &#8211; Olimpia Kowary 2:4 (1:2)</b>
Bramki: Bińczyk 11&#8217;, 47&#8217; oraz Jacak 9&#8217;, Masłowski sam. 13&#8217;, Szujewski 49&#8217;, 84&#8217;