Zalogowanych: 9

IV-liga: Olimpia kolejną ofiarą KS–u Polkowice

Niedziela, 5 października 2014, 22:22
Aktualizacja: 22:23
Przed rozpoczęciem pojedynku 9. kolejki piłkarskiej IV–ligi Olimpia Kowary nie była faworytem w wyjazdowym meczu z KS–em Polkowice i niestety nie zdołała sprawić niespodzianki. Miejscowi będący głównym pretendentem do awansu zwyciężyli 2:0 i wciąż wspólnie z rezerwami Miedzi nie zgubili jeszcze w tym sezonie choćby punktu.

Spotkanie będące hitem 9. kolejki rozpoczęło się od gry w środkowej strefie boiska. Z czasem rosła przewaga polkowiczan, ale ich szarże były raz po raz rozbijane przez dobrze funkcjonujący blok defensywny Olimpii Kowary. Rywale dopięli swego jednak w 32. minucie, Zawadzki dograł do Drzazgi, który precyzyjnym strzałem z kilku metrów wyprowadził miejscowych na prowadzenie. Po przerwie wynik w 53. minucie ustalił pięknym strzałem z 18 metrów Bancewicz. Przyjezdni walczyli o zdobycie kontaktowego gola, ale nie byli w stanie znaleźć drogi do bramki podopiecznych Jarosława Pedryca.

KS Polkowice - Olimpia Kowary 2:0 (1:0)

KS Polkowice: Primel, Zawadzki, Szymik, Fryzowicz (60' Magdziak), Wacławczyk, Drzazga (90' Karpiński), Bancewicz (90' Kochman), Szuszkiewicz, Kaliciak (75' Jurak), Kasiński, Sworacki

Olimpia Kowary: M. Gilewski, Smoczyk, Nowiński, Bębenek, J. Gilewski, Szaraniec (60' Szczęsny), Malarowski, Chajewski (90' Murawski), Zatylny (76' Kędzierski), Szujewski, Krupa (82' Rudnicki)