MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Okradli mieszkanie – zostali zatrzymani

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 19 listopada 2015, 7:48
Aktualizacja: 7:50
Autor: 112
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 25 –33 lata podejrzanych o kradzież z włamaniem.

Do przestępstwa doszło w październiku br. w Jeleniej Górze. Mężczyźni wykorzystali nieobecność właściciela mieszkania, dostali się do środka i go okradli. Wynieśli mienie warte kilkadziesiąt tysięcy złotych. Były to między innymi wyroby jubilerskie, kolekcje ceramiki, obrazy, pieniądze, telefony komórkowe.

Funkcjonariusze w wyniku prowadzonych czynności i zebranych w tej sprawie informacji wytypowali i zatrzymali trzech mieszkańców Jeleniej Góry. Mężczyźni byli już notowani za podobne przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Pożegnali Słońce

Kolizja audi i forda

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 19-11-2015 9:39
Jak mają lepkie ręce to może wymoczyć im te łapy w acetonie przez tydzień. Klej powinien się rozpuścić.
~& 19-11-2015 9:43
a może by tak do kwasu solnego...
~strzeżonego.. 19-11-2015 11:25
właściciel też jakiś nie ten teges,jak się tyle majątku trzyma na chacie to przynajmniej przydały by się porządne zabezpieczenia, sejf i monitoring,ewentualnie klamkę z pozwoleniem,drugi raz może nie mieć tyle szczęścia.
~zabobrzanin 19-11-2015 18:24
Widziałeś kiedyś coś takiego czego nie można ukraść ? Jeżeli to nie Twoje to po co tam polazłeś ? Nie twoje nie ruszaj ! Właściciel tego co posiada ma takie prawo mieć, posiadać, a nie sztuką jest wiecznie wszystkiego pilnować 24h bo wpadniesz paranoję i obsesję. Od tego są ubezpieczenia i los na loteriadzie że nie padnie na Ciebie i zostaniesz wytypowany do obrobienia !
~do zabobrzanin 19-11-2015 21:17
Okradają głównie tych którzy się o to proszą i często chwalą się majątkiem niewłaściwym typom.Zabezpieczenie mienia to nie żadna obsesja a zdrowy rozsądek,ale jak wolisz to możesz sobie nawet drzwi wejściowe zdemontować,twój cyrk twoje małpy,tylko nie płacz później na komendzie że cię rąbnęli.
~zabobrzanin 19-11-2015 22:06
Tak i piszą sobie na czole jestem bogaty ! Dziadki dwa z zabobrza na pewno nawet na chodniku strzałki porysowali i transparenty podpisali z zaproszeniem do włamu. Zarejestruj się do przychodni za wczasu. Jak wychodzili z domu to też drzwi zdejmowali dlatego ich okradli bo otwarte było. Jesteś bardzo zorientowany w te klocki co i jak robić. Żyjesz tym kto co ma w domu i jakiej wartości kiedy wychodzi i kiedy wraca. W kontrwywiadzie pracujesz ? Jak portfel byś znalazł z dokumentami też byś nie oddał bo jakiś debil zgubił i jeszcze pieniądze wsadził ! No wariat sam się prosił !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy taras na Paciorkach

Studium na początek

70–latek jeździ, mimo dożywotniego zakazu

Potrącenie na Wojska Polskiego

Warsztaty modelarskie

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
125
Tak
63%
Nie
35%
Nie wiem
2%