MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Ogródek jordanowski w Łomnicy prawie gotowy

Wiadomości: Mysłakowice
Piątek, 10 października 2014, 8:30
Aktualizacja: Sobota, 11 października 2014, 10:59
Autor: Mea
Fot. Piotr Amborski
„Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu wokół świetlicy w Łomnicy” to nazwa projektu realizowanego obecnie w gminie Mysłakowice. – Koszt to 55 tys. zł, z czego 20 tys. zł zostało przeznaczone na zakup sprzętu do zabawy dla dzieci – wójt mówił Zdzisław Pietrowski.

Inwestycja jest finansowana z gminnego budżetu oraz z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

- Przed trzema laty remontowaliśmy świetlicę wiejską w Łomnicy. Tym razem robimy ogródek jordanowski przy tej świetlicy. Otwarcie planujemy już za kilkanaście dni – powiedział Zdzisław Pietrowski.

- W tym miejscu istniał już plac zabaw. Teraz dokupiliśmy dwa urządzenia do zabawy. Ustawiliśmy bramki do gry w mini piłkę nożną, zamontowaliśmy małą architekturę, m.in. ławki oraz nowe ogrodzenie i monitoring – powiedział Piotr Amborski, zastępca kierownika z Referatu Inwestycji i Rozwoju Przedsiębiorczości Urzędu Gminy w Mysłakowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Ulica Nadbrzeżna już w nowej odsłonie  

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~deadbeat 10-10-2014 10:17
Na Zabobrzu plac zabaw to Centrum Rekreacji, a w Łomnicy jest Ogródkiem Jordanowskim. :P Gratulacje. Zamiast MZK proponuję MORON - Międzymiastowa Obsługa Ruchu Ochotników Niechodzacych! Również brzmi dumnie hyhy
~do wyżej.. 10-10-2014 17:16
Bo Łomnica - też brzmi dumnie!!!
~szkoda słów 10-10-2014 18:57
a gdzie środki gminne na Dąbrowicę i plac zabaw ???!!!!po całym lecie dopiero dzisiaj skończyli dziury zaklejać ...ogólna porażka ..
~super 10-10-2014 20:03
"W tym miejscu istniał już plac zabaw.Teraz dokupiliśmy dwa urządzenia do zabawy za 20 tysięcy złotych.Ustawiliśmy bramki do gry w mini piłkę nożną,zamontowaliśmy małą architekturę,ławki oraz nowe ogrodzenie i monitoring za 35 tysięcy złotych" na wynagrodzenia nie zostało pewnie nic???najlepiej robic w miejscu gdzie coś już było,nie???
~wx 10-10-2014 21:49
Jak tam przedszkole już sprzedane? Ciekawe gdzie jutro Zdzich będzie ławki stawiał?
~ 10-10-2014 21:57
W sam raz na zimę..."Prawie robi wielką różnicę!"
~Jugo 10-10-2014 22:20
Czepiacie się władzy, że wybory, że przedszkole sprzedać chcą a czy którykolwiek z komentujących zapytał radną z Łomnicy o zdanie? Zawszę powtarzam nie wiem dla kogo to wszystko. Plac zabaw funkcjonował w sumie krótko a zniszczenia były ogromne. Zapewne wszyscy wiedzą iż wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania. Więc raz jeszcze należy zapytać po co to komu?
~ 10-10-2014 23:01
Dąbrowica będzie mieć nową radną p.Kotomaj to będzie działać.JEST bardzo gospodarna o budrzet domwy dba, komornik zlicytował jej mieszkanie. Jako radna też da rade.
~bhio 11-10-2014 21:40
Po pierwsze to plac zabaw w Łomnicy nigdy nie był i nie jest inicjatywą Pana Wójta tylko radnej Moniki Malec! To ona chodziła za pieniędzmi na ten cel i sama tam pracowała! A teraz przed wyborami trzeba się nim wypromować, zwłaszcza jak pomysłem ze sprzedażą przedszkola Pan Wójt trafił sobie w kolano! Ludzie jeśli chcecie zmian to wybierzcie nowego wójta i nowych radnych! Ci co są to robią długi i ciągną kasę tylko do Mysłakowic! Jeśli oni nadal zostaną to na 100% nic się nie zmieni, no może tylko być gorzej! Zmiany zmiany zmiany i WYBORY!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bezpieczne place zabaw

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Czyżby Andrzej Duda?

Trasy rowerowe w Złotoryi

Promesy dla gminnych jednostek OSP

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
711
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%