MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ofiara ognia

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 2 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 2 sierpnia 2006, 15:25
Autor: TEJO
Mężczyzna o nieustalonej jeszcze tożsamości zginął w wyniku pożaru, do którego doszło w środę nad ranem przy ulicy Zjednoczenia Narodowego w Cieplicach.

Zgłoszenie o zdarzeniu trafiło do straży pożarnej po godz. 5. Zapaliły się komórki przy opuszczonej kamienicy. – Na miejsce udały się jednostki ratowniczo-gaśnicze, które pożar ugasiły – poinformował oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej.

Po oddymieniu okazało się, że w jednej z komórek znajdowało się zwęglone ciało mężczyzny.

Trwają czynności, które mają ustalić, co było przyczyną wybuchu ognia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że ofiara zdarzenia była osobą bezdomną.
– Najprawdopodobniej mężczyzna nadużył alkoholu i sposowodował zaprószenie ognia – poinformowała sierż. sztabowa Danuta Razmysłowicz z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Z ustaleń policjantów wynika, że w spalonej komórce często dochodziło do libacji alkoholowych i do zażywania narkotyków. Stróże prawa, w przypadku zauważenia takich zachowań w opuszczonych pomieszczeniach, proszą mieszkańców o kontakt.

Ogłoszenia

Czytaj również

Akcja Segregacja

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Kandydaci PO

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Patol 2-08-2006 13:28
Ja wiem o kogo chodz bo to jest niedaleko mnie. Po mojej okolicy chodził taki jeden stary bezdomny dziad. Wszyscy wołali na niego Longin albo "malinowy nos" bo on zawsze pijany był. Kiedyś już raz spalił garaż mojemu sąsiadowi, ale wtedy udało mu sie wydostać i uciec.
~ANTYpatol 2-08-2006 13:47
Pitol jak Ty wszechwiedzacy jestes:P podziwiam buahahaha
~IgorekYa 2-08-2006 14:56
To sie jaralo na przeciwko mnie ;] To pewnie malinowy nos - zboczeniec jeden , i tak miał swoje lata...Był fotoreporter - dlaczego nie ma fotek ?
~mario 2-08-2006 15:01
A TAK NAWIASEM MÓWIAC TO JA POWIADOMIŁEM STRAZ O ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI JECHAŁEM WŁASNIE TA DROGA DO PRACY I ZOBACZYŁEM OGIEŃ I ZARAZ POWIADOMIŁEM ODPOWIEDNIE SŁUZBY DOKŁADNIE 5:25 Przykro mi ze ktos tam sie spalił:(((
~aga 2-08-2006 16:49
To smutne, że ktoś zginął w pożarze. To musi być okropna śmierć. Nieważne czy to był ".... nos" czy "zboczeniec". To nie ma znaczenia.
~Patol 2-08-2006 18:49
Nie ma co żałowac malinowego nosa !! Tylko kradł i spał gdzie była opuszczona komórka albo melina!! To nei pierwszy pożar na tej ulicy przez tego dziada!! Jak by nie chlał to mogł by iść do brata alberta!
~D3 KORAL 2-08-2006 20:29
Do Patol-całkiem niedawn jeszcze cie lubiłem ale twoje komętarze schodzą na psy. Czasami piszesz jak byś miał 12 lat albo i mniej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W mieście bez plastików

PiS zaprezentował kandydatów

W Karpaczu działo się!

Zmiana orgnizacji ruchu w Ścięgnach

Nad Śnieżnymi Kotłami

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
607
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%