MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Odznaczenia PZN

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 13 listopada 2019, 15:00
Autor: tvdami
Jeleniogórskie Koło Polskiego Związku Niewidomych, zrzeszające ponad 400 osób podsumowało kolejny rok działalności. W trakcie Święta Białej Laski wręczono złote i brązowe odznaki PZN oraz trzy wyróżnienia „Przyjaciel Niewidomego”.

Twoja reakcja na artykuł?

8
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
2
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Zygzakiem po ulicy

Będzie taniej za wodę i ścieki

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Czytelnik 13-11-2019 16:35
Pani Agnieszka z Książnicy Karkonoskiej "książka mówiona" jest przesympatyczną osobą, bardzo życzliwą i zawsze służącą pomocą. Uznanie jak najbardziej zasłużone. Dziękujemy pani Agnieszko że jest pani z nami
~ 14-11-2019 15:05
Pani prezes i Pan prezes - znakomicie widzący. Na filmie, niewiele osób z jakąkolwiek wadą wzroku. No co ja mogę pomyśleć ? Ano to, że promują się za unijne pieniądze, przyszli radni Jeleniej Góry. Jakie to obrzydliwe i podłe. Dziennikarstwo spadło na psy.
TomaszZylewicz 20-11-2019 7:59
do: ~ (15:05)
Szanowny Panie tylda, dla Pańskiej wiedzy i ciekawości. Pan wiceprezes, w mojej osobie, od urodzenia nosił szkła +18dpi, będąc osobą dorosłą przeszedł 3 operacje, dzięki którym może czytać takie komentarze jak Pański, a i tak nawet Pana znając minie na ulicy nie widząc. Nie każda choroba jest widoczna na zewnątrz. Nasze święto nie było dotowane z UE. Tak, zapraszamy władze samorządowe i posłów z naszego miasta, aby przedstawić co w minionym roku robiliśmy, również dzięki ich pomocy. Proszę o rozszerzenie kwestii promowania się, w jakim sensie? Promujemy to, że swój czas, przyjaźnie i często własne środki wykorzystujemy żeby wesprzeć nasze środowisko czy też promujemy dobre działania, aby inni brali z nich orzyklaf? Tak! Robimy to i będziemy to robić nadal z dumą! Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Solidarność samorządowców w zakresie turystyki

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Są kolejne zakażenia (aktualizacja)

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Powalczą o puchar burmistrza

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
580
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%