MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Odwróciły losy meczu w ostatniej kwarcie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 28 marca 2018, 23:46
Aktualizacja: 23:48
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Bardzo dobrze spisały się w 20. kolejce spotkań dolnośląsko–lubuskiej ligi kadetek (U–16) zawodniczki KS Wichoś Jelenia Góra. Nasze zawodniczki po bardzo wyrównanym meczu pokonały WSTK Wschowa 63:53.

Przez pierwsze trzy kwarty to zawodniczki ze Wschowy dyktowały warunki gry w tym meczu. W ostatniej ćwiartce to jednak podopieczne trenera Rafała Sroki zagrały bardzo skutecznie, wygrywając tę część 27:15. W naszym zespole wspaniały mecz rozegrała Julia Raban, której walka na desce przypadłaby do gustu najwybredniejszym znawcom basketu. Julia zebrała ponad 20 piłek po ogromnej walce. Bardzo skutecznie zagrała Paulina Grabowska, zdobywając największą ilość punktów (22). Swój wkład w zwycięstwo miała bardzo uniwersalna Anna Wałęska i Paula Krzykowska.

- To zwycięstwo cieszy mnie szczególnie, bowiem zawodniczki ze Wschowy to zespół, który ma już za sobą start w MP Energa Basket Cup przed dwoma laty. Całą ligę gramy w składzie o rok młodszym od przeciwniczek, co zaprocentuje niewątpliwie za rok. Cieszy mnie postawa Julii Raban, która zagrała z ogromnym poświęceniem zbierając wiele ważnych piłek. Po kilku meczach z mniejszą ilością punktów do formy wróciła Paulina Grabowska, która była najlepszym strzelcem meczu zdobywając aż 22 punkty - komentuje trener Rafał Sroka.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Piknik Kasztelański

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Seniorzy w akcji

Wizyta w Bambergu

Derby dla Górnika

Dali dobry przykład

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Marzena Machałek o programie PiS

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
695
Tak
80%
Nie
15%
Nie mam zdania
5%