MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Odtwórz z nami historię „Muflona”

Wiadomości: Jelenia Góra/region
Czwartek, 2 sierpnia 2012, 12:23
Aktualizacja: Piątek, 3 sierpnia 2012, 12:28
Autor: mestra
Fot. Organiatorzy
Już wkrótce Miejski Dom Kultury „Muflon” będzie obchodził 35–lecie istnienia. Z tej okazji powstanie niezwykły film wspomnienie. Wszystkie osoby, które mają archiwalne materiały związane z „Muflonem” – zdjęcia czy nagrania video proszone SA o kontakt i włączenie się do stworzenia filmu. Mile widziani są również ci, którzy chcieliby się podzielić swoimi wspomnieniami związanymi z tą placówką.

- Przez te 35 lat wiele się działo, wiele zmieniało, a każdy upływający rok tworzył wyjątkową historię tego miejsca. Nie możemy pozwolić na to, żeby została zapomniana – piszą pomysłodawcy. - Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek archiwalne materiały związane z „Muflonem” – zdjęcia czy nagrania video. Zapraszamy również osoby, które po prostu chciałyby się podzielić swoimi wspomnieniami z minionych lat. Razem stworzymy wyjątkowy film, który pozwoli nam odtworzyć historię tego miejsca – dodają.
Film wyświetlony zostanie w październiku podczas tygodniowego „Święta Muflona”, w czasie którego odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń artystycznych.
Osoby, które chciałyby współtworzyć film razem z nami prosimy o kontakt telefoniczny (75 755 37 70), mailowy (muflon@sobieszow.pl) lub osobisty w sekretariacie przy ul. Cieplickiej 172 w godz. 9.00-15.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Monitoring w Radomicach

Bolesławieckie Święto Ceramiki

Zapuszczone okolice Drzymały

Trzeba posprzątać

Victoria pokonała ekipę z Marciszowa

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2084
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%