MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Odpowie za włamanie i kradzieże

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 16 listopada 2012, 6:59
Aktualizacja: 7:00
Autor: 112
Kilka komputerów padło łupem złodzieja, który w środę (14.11) został zatrzymany przez jeleniogórską policję. Mężczyzna jest też podejrzany o włamanie oraz o wybicie szyb w samochodach. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

19-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz o uszkodzenia mienia zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze.

- Mężczyzna w nocy z 7 na 8 listopada br. włamał się do siedziby jednej z palcówek medycznych w Jeleniej Górze i ukradł kilka komputerów o wartości 1200 zł – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze . - Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności odzyskali skradzione mienie. Kilka z nich odnaleźli w jednym z jeleniogórskich lombardów, a pozostałe znajdowały się w jego mieszkaniu. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że w październiku br. 19-latek w czterech pojazdach powybijał szyby. Straty pokrzywdzonych szacuje się na kilkaset złotych – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy i niewykluczone, że ma on na koncie więcej podobnych czynów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstaje kolejny market na Zabobrzu

KOD znowu pod sądem

Nadchodzący weekend pod „lupą” policji

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~mano mano 25-11-2012 20:57
"jednej z palcówek" ;D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożar szopy w Czernicy

Nad Śnieżnymi Kotłami

Znalazł kartę i nią płacił – stanie przed sądem

PiS ujawnił listy kandydatów

Dworzec do remontu

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
624
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%