MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Odlotowo w Okrąglaczku

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 31 maja 2018, 6:45
Aktualizacja: Piątek, 1 czerwca 2018, 7:26
Autor: WAC
Fot. WAC
Pod znakiem doskonałej zabawy dla dzieci i ich rodziców stał Festyn Rodzinny, który odbył się wczoraj (30.05) w Miejskim Przedszkolu nr 27 „Okrąglaczek” w Jeleniej Górze.

Festyny Rodzinne w „Okrąglaczku” odbywają się od wielu lat tradycyjnie pod koniec maja, z okazji Dni Dziecka i Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca.

Organizatorami imprezy były Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców placówki. Jej program jest tak ułożony, aby przedszkolaki mogły się wspaniale bawić wraz ze swoimi rodzicami. Nie inaczej było i w tym roku.

Rodzice maluchów z poszczególnych grup mieli do pokonania siedem stanowisk, na których były m.in. skoki w workach, strzał do bramki, skakanie na skakankach i kręcenie hula – hopem. Wielkim zainteresowanie cieszył się też konkurs przeciągania liny, w którym zażarcie rywalizowali tatusiowie przedszkolaków oraz turniej piłkarski dla dzieci na mobilnym boisku.

Podczas imprezy w ogrodzie „Okrąglaczka” nie zabrakło tak lubianych przez dzieci: malowania buziek, tatuaży które dzieciom przywiózł zaprzyjaźniony z „Okrąglaczkiem” Grzegorz Rybarczyk ze Straży Miejskiej, pokazów wozów Straży Pożarnej i ratownictwa medycznego oraz loterii fantowej, w której „każdy los wygrywał”. Dochód ze sprzedaży losów zasili budżet placówki z przeznaczeniem na wyjazdy na wycieczki i inne imprezy dla przedszkolaków. Dodatkowo w trakcie licytacji można było wylicytować paczki z tajemniczą zawartością, a dochód z niej był przeznaczony na organizację kolejnego festynu Na głodnych czekały pyszne potrawy przygotowane przez panie z przedszkolnej kuchni oraz ciasta upieczone przez nauczycielki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Stop marginalizacji średnich miast

Filia biblioteki w Wojkowie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Pi 31-05-2018 9:18
Wszystko fajnie tylko mamuśki pozastawiały samochodami chodniki, wjazdy na posesje i przejazd ulicą. Straż miejska ja zwykle olała sprawę (jak tu karać 'klientów' pani W.? można się komuś narazić ) . Może by tak przedszkole przeprowadziło szkolenie dla rodziców z przepisów o parkowaniu?
~Gosciuu 31-05-2018 14:52
do: ~Pi (9:18)
Ja mam nagrywanie rozmów wiec niech tylko by odmówili interwencji . Byliby sławni na całą Polskę:-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Odnowią parking przy cmentarzu

Energetyczny prolog!

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
741
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%