MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Odlotowe narzeczone w Kowarach

Wiadomości: Kowary
Piątek, 13 grudnia 2013, 7:24
Aktualizacja: 7:27
Autor: Elster
Fot. Organizator
W niedzielę (15 grudnia) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kowarach po raz kolejny w tym roku gościć będzie Wrocławski Teatr Komedia. Tym razem wystawiona zostanie klasyczna farsa „Boeing, Boeing”, na podstawie tekstu francuskiego dramaturga Marca Camolettiego, w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Kowar.

Wcześniej w Kowarach Teatr Komedia z Wrocławia zaprezentował cztery widowiska: „Przyjazne dusze”, „Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka”, „Unia bez tajemnic” oraz „3 razy łóżko”.

„Boeing, Boeing” opowiada historię Maksa (w tej roli urodzony w Kowarach - aktor i reżyser Wojciech Dąbrowski) i jego trzech narzeczonych: Joli (Katarzyna Skoniecka), Janet (Małgorzata Kałuzińska) i Johanny (Marzena Kopczyńska). Wszystkie one są stewardessami. Każda z nich żyje w przeświadczeniu, że tylko ona jest tą jedną jedyną. Lecz dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej choć nie stroniącej od sarkastycznych uwag służącej Nadii (Dorota Wierzbicka-Matarrelli), Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych. Sublokatorem Maksa staje się Paweł (Krzysztof Grębski), kolega ze szkoły, który poszukuje lepszej pracy. Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie narzeczone zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?

Sztuka „Boeing, Boeing” została przetłumaczona i zaadaptowana do realiów polskich przez Bartosza Wierzbiętę.

Bilety w cenie 30 złotych na spektakl „Boeing, Boeing” do nabycia w siedzibie Stowarzyszenia Miłośników Kowar, przy ul. Górniczej 1 (wtorek, czwartek, sobota od godz. 11.00 do 15.00) lub restauracji „Gościniec na Starówce” w Kowarach, przy ul. 1-go Maja 23. Więcej informacji - tel.: 661-059-894 lub 695-180-910.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Teraz lepiej widać

Konferencja Literacka w Podgórzynie

Już dziś otwarcie wystawy Andrzeja Kołodziejczyka w ODK

Wielkie dzieła wokalno–instrumentalne  

Studium na początek

Pablopavo i Ludziki

Spotkanie z historią

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
97
Tak
65%
Nie
34%
Nie wiem
1%