MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Odebrali dyplomy i gratulacje

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 15 września 2010, 7:54
Aktualizacja: 7:55
Autor: Angela
Fot. Organizator
Trzydziestu dwóch absolwentów kierunków: opiekun medyczny, technik administracji, technik usług kosmetycznych oraz technik masażysta w miniony weekend odebrało owoce swojej pracy – świadectwa uprawniające do wykonywania zawodu w kraju i zagranicą oraz listy gratulacyjne. Uroczystość odbyła się w Centrum Kształcenia Plejada.

Jak mówi Karolina Szklarz, wicedyrektor Centrum Kształcenia Plejada, jako szkoła dla dorosłych całą swoją ofertę kształcenia dopasowuje do potrzeb słuchaczy. Zajęcia odbywają się po południu, w godzinach ustalonych wspólnie z kadrą prowadzącą wykłady i ćwiczenia.

- Wprawdzie pracownie szkoły są bardzo dobrze urządzone, jednak CK Plejada dba, by wszystkie praktyki realizowane były w zakładach, których wyposażenie i jakość gwarantuje rzeczywiste poszerzenie kwalifikacji i umiejętności słuchaczy. Z niektórymi instytucjami pracujemy już od lat, a niektóre z praktyk, takie jak np. praktyka kosmetyczna, realizowane są także na miejscu, w działającym przy Plejadzie gabinecie kosmetycznym – mówi wicedyrektor szkoły.

Centrum Kształcenia Plejada, Szkoła Policealna w Jeleniej Górze, na jeleniogórskim ryku edukacyjnym istniej od dwu lat. – Na swój wizerunek pracujemy bardzo solidnie i mamy nadzieję, że nasze kolejne działania nie tylko go wzmocnią ale przyczynią się do tego, że kandydaci przyjdą do nas jeszcze liczniej niż dotychczas. Bo Plejada znaczy jakość! – przekonuje Karolina Szklarz.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.plejada.edu.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórska PO wspiera Siemoniaka

Czesi są spóźnieni

To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Anita w 30-01-2011 0:25
Ale ubaw. A prawdą jest że na masażu zdała 1 osoba, na administracji też 1. I to ma być wysoka zdawalność?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stop Plastik w Zamku Książ

Inauguracja senatora

Pierwsza w regionie karetka dla zwierząt

Nie dała się oszukać  

Samochód i dron dla Straży Miejskiej

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
530
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%