MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Oddłużanie ZGKiM

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 grudnia 2012, 9:41
Autor: karkonoszeplay
Likwidacja zadłużenia i systematyczne wypracowywanie zysków. To plan jaki włodarze Jeleniej Góry mają dla ZGKiM. To, w jaki sposób pomóc spółce, było jednym z wiodących tematów na ostatniej sesji rady miejskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Znowu auto na chodniku

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Święto Pieroga odwołane

Komentarze (18) Dodaj komentarz

~Bezdomny 5-12-2012 13:26
Miast pomagać mieszkańcom, lepiej jest eksmitować tworzyć t/z wykluczenie a dla tej grupy nierobów i partaczy pompowanie pieniędzy miejskich, żeby było jeszcze weselej pieniędzy z noworocznych podwyżek czynszu. Ponad 120 osobowe stado nic nie robiących, 790 EKSMISJI- tak miasto oraz instytucja o wielu nazwach zmienianych co 3-4 lata w celu zamaskowania wałów i niegospodarności.
~rwtf 5-12-2012 13:39
uwielbiam marcina ale on jest taki pomocny nie kradnie
~Bezdomny 5-12-2012 13:54
Do tv Karkonosze: Ruszcie dupy i zobaczcie jak są urządzeni i mieszkają pracownicy tego teraz ZG coś tam. Domy i mieszkania wyremontowane z pieniędzy w/w "firmy" a następnie wykupione za 1 złoty. Przoduje stara gwardia Januszewska, Jankowska-Witek, Wójcik, Janocha raz pierwsza emerytka kotliny zofija i parę innych starych wyjadaczy. Jakoś tam gdzie mieszkają wszystko jest na tip-top od dachu po piwnicę wraz z oknami, drzwiami i wszelkiego rodzaju instalacjami gaz, prąd, woda oczywiście za kasę ZG coś tam. Gospodarzyć po złodziejsku potrafią ale dla siebie, swoich rodzin i znajomych. BANDA NIEROBÓW I KRĘTACZY Panie Prezydencie o co tutaj chodzi?
~witek53 5-12-2012 16:05
pan prezydent slepy na to wszystko przewodniczący rady miasta mimo tego ze jest prawnikiem i piastuje to stanowisko tez nie widzi w tych działaniach nic złego bo koles prezydent załozył mu rozowe okulary przeciez PO musi się popierac ręka ręke myje kumoterstwo i przekręty to w tym miescie normalka załatwianie spraw dla swoich to normalka przykład idzie od gory nakaz prezydenta w załatwianiu zatrudnienia dla radnej w urzędzie pracy to przeciez nic takiego prezydentowi wszystko wolno panie przewodniczący gdzie pana etyka to pana podwładny czy to jest godne i etyczne wobec wyborców co do pani naczelnik wydziału lokalow i ZGKIM to szkoda słów ---tylko ---CBA --inaczej pan prezydent ir ada nic nie zroią ręka ręke myje taka jest prawda niestety
~Bezdomny 5-12-2012 17:43
Pompowanie pieniędzy w trupa....... Pan jesteś tak głupi czy tak cwany panie Zawiła
~masakra! 5-12-2012 18:22
Zyski - kosztem wspólnot mieszkaniowych?! Na początku ZGKiL winien zwrócić długi względem wspólnot. Potem zrobić cokolwiek (!) dla budynków gminnych i mieszkań czynszowych. Cokolwiek, bo od dziesięcioleci zbierane są czynsze, ale nie ma nic!!! w zamian! Ludzie sami remontują, ale nie wszystkich na to stać! Mieszkania gminne, klatki schodowe, zaplecza budynków (nawet w centrum) - to głęboki wiek XIX. A teraz po raz n-ty!!! z budżetu miasta płynie dotacja do ZGKiL.
~zg 5-12-2012 20:05
Pewnie, pompujcie tam dalej kasę, na zalogantow pijakow i nierobów oraz ich premie, socjale za nicnierobienie!
~romi 5-12-2012 20:30
A może tak najpierw rozliczyć dawny zarząd tak choć te pięć lat wstecz .
~Bezdomny 5-12-2012 20:32
co tu rozliczać jak oni co pięć lat nazwy zmieniają... i nie ma winnego oj ma zofija kiepełe do interesów, wiadomo emerytka bankowa
~czarnula 5-12-2012 20:42
Pani Jankowiak/Witek i Pan Wójcik to już emeryci ,co chcecie od nich.
~do 20:42 5-12-2012 20:45
co mogli to... zrobili. A zrobili nic i to jest CUD!!!
~Bezdomny 5-12-2012 20:53
Czyli co jak emeryci to mają immunitet?
~Bezdomny 5-12-2012 21:01
A swoją drogą to kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy? Ten bajzel nie powstał z dnia na dzień to dzięki stadu leni i cwaniaków jest teraz tak jak jest . Osoby powołane do troski o mieszkańców miasta oraz dbanie o budynki które znajdują się pod ich opieką systematycznie doprowadzają je do dewastacji i ruiny. A teraz miedzy sobą będą przekazywać sobie kasę z czynszów które od stycznia idą w górę. I niech zofija emerytka nie wmawia w TV że to mieszkańcy sami dewastują domy to nieroby z urzędu.
~(***) 5-12-2012 22:53
Panie Prezydencie zadłużenie byłych ZGL-i a wcześniej ZGM-ów Urzędowi Miasta było doskonale znane ponieważ te jednostki corocznie składały w Urzędzie M. sprawozdania finansowe. Również ówczesne kierownictwa tych Zakładów składały do Urzędu stosowne wnioski w sprawie zadłużeń (których powodem było i jest niepłacenie czynszów przez lokatorów). Na wnioski te pan i pańscy poprzednicy nie reagowali a zadłużenie narastało, problem" zamiatany był pod dywan" jak publicznie wyrażał się ówczesny v-ce prezydent Pan Lenard(obecnie dyrektor ZGKiM). Na wiosennej sesji Rady Miejskiej w 2011r na której decydowano o połączeniu ZGL-i i utworzeniu ZGKiM przyznał Pan rację przedstawicielowi związków zawodowych iż Urząd również nie pozostaje bez winy. Teraz przyszło rozwiązać problem Panu.
~Ja 6-12-2012 1:09
a co oni * jakie sprzedawanie mieszkan ostatnich jak juz ... czekam przwie rok od zlozenia wniosku o wykup mieszkania i nic czekaj i czekaj
~Bezdomny 6-12-2012 2:21
To wszystko to ściema...........
~lokator 6-12-2012 10:01
PO-sprzątać należałoby częściowo od Ratusza w dół ,bo niektórzy skamienieli[pamiętają póznego GIERKA] Podobnie jak w ZG -co tam.Związkowiec ma się dodrze ,korzysta tylko z przekształcenia i dalej bezpiecznie czeka na zmianę aury
~Bezdomny 6-12-2012 12:22
Co? Mus było zdjąć temat bo dla tych nierobów niewygodny. Może ludzie jutro zapomną? Raczej nie!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

Charakterystyka typów impregnatów do kostki brukowej

Objazd na singletracku

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
779
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%