MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Od dzisiaj Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 lutego 2015, 7:47
Aktualizacja: 7:49
Autor: 112
Fot. Archiwum
Ministerstwo Sprawiedliwości, Prokuratura Generalna oraz Komenda Główna Policji w dniach od 23 lutego do 28 lutego „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”, którego celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób, które zostały pokrzywdzone w wyniku przestępstw. W tym roku dyżury pełnione będą w Prokuraturze Rejonowej w Jeleniej Górze (ul. Matejki 17).

W ramach „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” od 23 lutego w godzinach od 10.00 do 15.00 dyżury w Prokuraturze Rejonowej w Jeleniej Górze pełnić będą codziennie prokurator oraz policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, a także: przedstawiciel Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jeleniej Górze, Ośrodka Adopcyjno-Opiekuńczego w Jeleniej Górze, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze, Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Jeleniej Górze, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jeleniej Górze, Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Jeleniej Górze, Stowarzyszenia Pomocy Akson we Wrocławiu.

Dyżury te mają na celu udzielenie pomocy ofiarom przestępstw, poinformowanie o przysługujących im prawach, jak również przekazanie informacji o działających w Jeleniej Górze i na terenie powiatu jeleniogórskiego instytucjach pomocowych w tym zakresie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolizja na Trasie Czeskiej

Jutro akcja „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Potrącenie koło ZUS–u

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~soc-lib 23-02-2015 16:02
25 lat wyczekuje sprawiedliwego kraju i co maju ? Bałagan można żec bu,,,l .Jak się chronić przed wyzyskiem rządu ,jak się chronić przed wyzyskiem administracji ,urzedasow. Cisza bo lud jest zastraszony ,a niemoty dręczą NAS.,
~tia 23-02-2015 21:05
Stowarzyszenia Pomocy Akson we Wrocławiu - tia... A może jeszcze Fundacja Odbyt z Hrubieszowa?
~Taa 24-02-2015 10:03
Szkoda, że tylko tydzień... bo przez pozostałe 51 tygodni roku prawa mają wyłącznie sprawcy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tłumy we dworze

Wybory: Zwycięstwo PiS

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Kradła torebki w kościołach

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%