MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Od czwartku jubileuszowa Giełda Piosenki Studenckiej

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 30 lipca 2012, 13:26
Aktualizacja: 13:31
Autor: Agrafka
Fot. Archiwum Organizatora
To już 45 edycja Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej. Rozpocznie się ona 2 sierpnia o godz. 17.00 w bazie Pod Ponurą Małpą w Szklarskiej Porębie i potrwa do 5 sierpnia. Pojawią się trzy pokolenia studentów, zarówno tych którzy jeszcze studiują, jak i tych, którzy już dawno je ukończyli. W czwartek o godz. 17.30 odbędzie się koncert konkursowy, a o godz. 20.00 rozpocznie się pierwsza część nocnego koncertu „W stronę krainy łagodności”.Wystąpią: Magda Turowska „CYTRYNA”, Piotr Woźniak i Przemek Sledziuha „Śledź”, Jacek Daszyński, zespół W TYM SĘK, Waldemar Pawlikowski, Sławomir Kusz , Sergiusz Orłowski, Piotr Płaza „Płazior”, CALCJUMFOLII. O godz. 23.00 zaśpiewają uczestnicy konkursu głównego.

W piątek, 3 sierpnia, o godz.12.00 rozpocznie się konkurs dla najmłodszych „Od Przedszkola do Giełdola” na Skwerze Radiowej Trójki. Będą nagrody dla uczestników i pokaz baniek mydlanych. O godz. 16.00 odbędzie się koncert konkursowy, a na godz. 20.00 zaplanowano koncert „Gór sławiące wdzięki”, podczas którego wystąpią Tomasz Jarmużewski z zespołem, Karol Płudowski, BROWAR ŻYWIEC, Zbigniew Stefański z zespołem, Maciej Służała i zespół KRĄŻEK Andrzej Mróz (zespół KOCIOŁEK), GRUPA POMIAN, Tomasz Lewandowski, Leonard Luther, Leszek Kopeć, FART, SETA, LABOLARE, ZaMałoPiwa, Jerzy Kostrzewa, Ewa Gaworska z zespołem, Jacek Musiatowicz.

4 sierpnia o godz. 15:00 odbędzie się Koncert „Giełda Miastu” na Esplanadzie w Szklarskiej Porębie, w ramach koncertu będzie też konkurs „Nowe Dzieła Starych Twórców”. Na godz. 16.00 zaplanowano Bicie Gitarowego Rekordu Świata w Zespołowym Wykonaniu Piosenki Turystycznej Pod Gołym Niebem Jednocześnie, a śpiewana będzie piosenka „Rzeka” Wolnej Grupy Bukowina. O godz. 20.00 wystąpi Basia Beuth laureatka ubiegłorocznej Giełdy oraz Słodki Całus od Buby, który otrzymał GRAND PRIX za dzielność na ubiegłorocznej Giełdzie. O godz. 21.00 koncert „Jak dobrze w trawie się ułożyć”. Zagrają: MIKROKLIMAT, Elżbieta Adamiak, Wojciech Jarociński i Kapelusznicy, WOLNA GRUPA BUKOWINA, KWARTET im. KASI KIESTRZYŃ, Jerzy Filar, Jan Błyszczak, „MUFKA”, Tomasz Wachnowski oraz byli muzycy zespołu Stare Dobre Małżeństwo. O godz. 1.00 w nocy rozpocznie się trzecia część koncertu, podczas której zagrają Rafał Nosal i grupa BOHEMA, EGON ALTER z zespołem BIEGUNI, CHWILA NIEUWAGI, Joanna Pilarska, Apolinary Polek oraz Bez Idola.

Na koncert laureatów organizatorzy zapraszają w niedzielę, 5 sierpnia, o godz. 12.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Klasyki zjechały do Kowar

Wybieramy wózek spacerowy w 4 krokach

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~super 30-07-2012 23:30
na pewno będę z kilkunastoma znajomymi! Super!!!
~xxx 1-08-2012 22:58
Jest to jedna z niewielu imprez, na której nie ma nieuprzejmości, chamstwa, rozrób - pomimo, iż piwo leje się strumieniami. Z prawdziwą przyjemnością jestem tam z żoną co roku. Polecam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Chodnik na Krośnieńskiej  

Parking na... przejściu

Czy tramwaj wróci pod Zajezdnię?

W czwartek spotkanie z Elżbietą Jaworowicz

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
530
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%