MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

– Oby święta były spokojne – życzono policjantom

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 23 grudnia 2008, 13:37
Aktualizacja: 22:09
Autor: TEJO
Fot. TEJO
– Niech was nic podczas tych świąt nie oderwie od rodziny – życzył podwładnym komendant miejski policji insp. Zbigniew Ciosmak na uroczystym opłatku, na który zostali zaproszeni władze miasta i województwa oraz dziennikarze i osoby zaprzyjaźnione z policją.

– Nie będę wyliczał statystyk. Powiem tylko, że mijający rok był lepszy jeśli chodzi o poczucie bezpieczeństwa. Niech następny będzie jeszcze lepszy – życzył komendant Z. Ciosmak policjantom. Do życzeń dla stróżów prawa, którzy licznie wypełnili policyjną izbę pamięci w gmachu komendy miejskiej, dołączył się kapelan policji ks. Jerzy Gniatczyk, który intonując kolędę „Wśród nocnej ciszy” rozdał zgromadzonym opłatek.

– Wasz mundur zobowiązuje do reprezentowania prawa w Polsce, abyście to godnie czynili. A Boże Narodzenie przypomina nam o człowieku w kontekście przyjścia na świat Chrystusa i inspiruje nas, abyśmy się sobie sami przyjrzeli. Niech was, jako mundurowych, spajają coraz bardziej rodzinne więzi – mówił ksiądz Jerzy.

Życzenia składał także prezydent Marek Obrębalski (przybył z zastępcami Jerzym Łużniakiem i Zbigniewem Szereniukiem), starosta Jacek Włodyga, przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Jerzy Pokój, prokurator rejonowy Adam Kurzydło oraz przedstawiciel policyjnych emerytów. – Abyście te święta spędzili spokojnie i wypoczęli bez nagłych wezwań – mówił.

Później wszyscy życzyli sobie wzajemnie wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Do życzeń spokojnego okresu świąteczno-noworocznego dla wszystkich policjantów dołącza się także redakcja Jelonki.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Brama do parku nadal zamknięta  

Stop marginalizacji średnich miast

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 23-12-2008 14:36
~Locke 23-12-2008 17:22
Co by nie mówić. Rok 2008 był rokiem największego spadku przestępczości na tym terenie od 17 lat. Przyczyn jest jednak wiele. Czy lepsza praca Policji? - Być może. Na pewno jednak miał na to wpływ spadek bezrobocia i emigracja "niebieskich ptaków" na "Wyspy". Niezależnie jednak od czynników wpływających na tak małą ilość przestępstw, należy oddać honor Policji za dosyć znaczny wzrost tzw. wykrywalności. To już tylko i wyłącznie ich zasługa. Pozdrawiam mieszkańców Jelonki i życzę by Policjanci, Strażacy oraz lekarze nie mieli w te święta jakiejkolwiek pracy.
~paklum♣ ҉ 23-12-2008 18:34
Ja również życzę policjantom, aby mieli spokojne święta.
~jelgór 24-12-2008 21:06
policja jest wporzo, spokojnych świąt, chłopaki i dziewczyny też
~Sabath 24-12-2008 22:50
współczuję tym ludziom że w czasie Świąt muszą być w pracy ... bo przecież cały czas może się coś zdarzyć i ktoś musi pilnować i zadbać oto żeby święta były spokojne ... Szczęśliwych,radosnych i przedewszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Spór o edukację seksualną

Przeciw inwazji śmieci

Tłumy we dworze

Wirtuozi jazzu

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
775
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%