MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Obronili Ryszarda Nowaka

Wiadomości: REGION
Piątek, 7 sierpnia 2009, 8:57
Aktualizacja: 8:58
Autor: Ania
Fot. Ania
Rada powiatu miała wyrazić zgodę na zwolnienie Nowaka z Centrum Rehabilitacji KRUS „Granit” w Szklarskiej Porębie, gdzie jest zastępcą dyrektora. Uznała jednak, że nie ma ku temu wystarczających przesłanek.

– Tę pracę już straciłem, ale fakt, że radni stanęli po mojej stronie ma dla mnie ogromne znaczenie. Udało mi się wyjść z tej sytuacji z honorem. – tłumaczy Ryszard Nowak. Przyznaje, że sam ma już dosyć tej sprawy, która rozpoczęła się już w styczniu 2008 roku.

Ówczesny prezes, Roman Kwaśnicki kazał mu złożyć wypowiedzenie na piśmie. Nie zgodził się na to, a ostateczne rozstrzygnięcie miało miejsce w sądzie. Było ono przychylne dla Nowaka, dzięki czemu zachował stołek.

W podobnej sytuacji stanął wiosną tego roku. Tym razem zwolnić chciał go Ryszard Barej, dyrektor CRR KRUS. W tej sprawie wysłał pismo do rady powiatu, aby uzyskać jej pozytywną opinię. Powodem rozwiązania stosunku pracy miała być ponad trzymiesięczna absencja chorobowa Nowaka.

Rada powołała pięcioosobową komisję, która badała sprawę. Uznała jednak, że nie ma powodów do zwolnienia zastępcy dyrektora CR KRUS w Szklarskiej Porębie. Swoją opinię wyraziła podczas piątkowej sesji. Pozostali radni przychylili się do niej. Cztery osoby wstrzymały się od głosu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Fetor na Moniuszki

Rok niespełnionych obietnic

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 7-08-2009 9:08
Rysiu! Przecież ci radni to SEKTA!!! Bój się!
~jan 7-08-2009 12:46
dobre układziki , dobre...
~Polack 7-08-2009 14:58
Trzymaj się Ryśku i nie przejmuj się tymi . Zawsze z przychylnością patrzyłem na Twoje poczynania i nadal tak będzie. Pozdrawiam bardzo gorąco!!!
~wie39 7-08-2009 15:24
czego chcecie od P Nowaka-przecież walczy z sektami i nie jest żydem-wyzyskiwaczem
~jan 7-08-2009 16:18
polityczny układ w Radzie ( SLD ma dzięki Nowakowi większość ) z góry nie dawał szans na odwołanie ! Na układy nie ma rady! Pozostaje kwestia honoru; czy pcham się tam gdzie mnie nie chcą?
~Duptek 8-08-2009 23:38
Biedny ten prymitywny Rysiu - z wywolywanych skandali sektowych zamierzal zyc dostatnio z posady budzetowej , ale tego nie stworzono , turla sie po ukladach , ale nie bierze pod uwage tego ze jest pospolitym nieudacznikiem i lewusem zyciowym , gdyby mial honor to poszedlby prACOWAC NA WLASNY RACHUNEK ,ALE TEGO NIE POTRAFI .NIE MOZE PRZEBOLEĆ , ZE POSADA POSLa statysty minela i takich pieniedzy z budzetu juz nie wyrwie . A ponadto to podatnicy nie chca robic na takich cwaniaczkow.
~andi2007 10-08-2009 22:27
/Biedny ten prymitywny Rysiu /- Brawo za tak trafną opinię .Znam Nowaka dosyć dobrze i popieram każde słowo ,napisane przez poprzednika. To już chyba koniec kariery politycznej tego Pana. NARESZCIE!!!!
~Zazrośnik 23-08-2009 23:32
Wyżywacie się krytykując Ryśka Nowaka. Ciekawe, co sami osiągneliście? Łatwo jest krytykowac i wyśmiewać się.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rok koalicji Bezpartyjnych Samorządowców z Prawem i Sprawiedliwością

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Świętowali Złote Gody

Uczniowie piszą listy...

Wieści z rejsu Pogorią

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
861
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%