MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

"Obrabiał" kamienice

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 31 maja 2007, 0:00
Autor: TEJO
Kolejny złomiarz w rękach policji.

Co najmniej pięć kradzieży elementów metalowych z jeleniogórskich kamienic ma na swoim koncie 25-latek, który upodobał sobie rynny, blachy miedziane oraz kable instalacyjne.
Łupy bezkarnie sprzedawał na jednym z punktów złomu.

Do złodzieja kilka razy uśmiechnęło się szczęście, ale… nosił wilk razy kilka. W końcu miał pecha, bo wpadł w ręce stróżów prawa. Został zatrzymany jako podejrzany o kradzież rynień wartych około dwóch tysięcy złotych. Czynu dokonał na przełomie kwietnia i maja.
Przy przesłuchaniu wyszło na jaw, że mężczyzna wcześniej znacznie częściej ogołacał kamienice z metali kolorowych. Był też karany za inne przestępstwa kryminalne.

Teraz złomiarza czeka sprawa przed sądem. Za chciwość i kradzieże może odsiedzieć nawet pięć lat w więzieniu. Policja ustala też, w jaki sposób udawało mu się sprzedawać kradzione w punktach skupu złomu. Jeśli stróże prawa namierzą osobę, która metale kolorowe kupowała, grozi jej również pięć lat więzienia za paserstwo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentują budżet miasta

Latarnie wstydu

Kto na dyrektora?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~z Mickiewicza 31-05-2007 13:52
a może ktoś zainteresuje sie złodziejem kabli TP na Mickiewicza ( pisaliscie o tym niedawno) w poniedziałem znowu sprytny złodziejaszek pozbawił kontaktu ze światem kilanascie domów ciagle obrabiane sa te same studzienki pociecha tylko w tym ze naprawa trwała krótko cóż panowie z TPSA wpadaja w rutynę – praktyka czyni mistrza
~Mieszkaniec 31-05-2007 18:59
a może wskażesz kto to? daj wskazówkę
~do mieszkaniec 31-05-2007 20:20
A ty co kabla szukasz ? Poszukaj w studzience !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Teraz elewacja

Przed nami finał WOŚP

Orszak Trzech Króli

Wielka Orkiestra zagrała już w sobotę

Nowy dyrektor WORD

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
87
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
6%