MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Obcy w pułapce

Wiadomości: Dolny Śląsk
Poniedziałek, 22 października 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Cudzoziemcy wyłapani przez strażników granicznych.

Dwoje Ukraińców, którzy wylegitymowali się na przejściu granicznym w Zgorzelcu sfałszowanymi czeskimi paszportami, zatrzymali pogranicznicy z miasta nad Nysą Łużycką.

Ukraińcy wyjaśnili, że dokumenty kupili w swojej ojczyźnie za dwa tysiące dolarów od nieznanego im osobnika. Przez Zgorzelec chcieli dostać się do Niemiec, a później do Irlandii. Tam zamierzali podjąć pracę zarobkową. Realizacja planu nie powiedzie się i będą musieli wrócić do domu.

Nie miało szczęścia też czterech Wietnamczyków zatrzymanych do kontroli przed Bogatynią. Żaden z nich nie miał dokumentów uprawniających do pobytu na terytorium Polski.

Ogłoszenia

Czytaj również

PSZOK tylko bez zaległości

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~HAVA NAGILA 22-10-2007 19:04
Welcome to Poland . Polacy pracowali nielegalnie w wiekszosci krajow rozwinietych od zawsze . Przebywali tam nielegalnie od zawsze . Teraz sa tez nielegalnie , bez dokumentow . Na przyklad USA , miliony Polakow nielegalnych . Nie badzcie tacy nadgorliwi Polaczkowie pogranicznicy , dajcie ludzio, zyc . Zaden z was szweji nie musial uciekac z wlasnego kraju . Brzydze sie wami . Co wam turysci przeszkadzaja ??? I tak nie mieli zamaru w waszej POLSCE zostac ??? Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu !!!
~HAVA NAGILA 22-10-2007 19:08
Welcome to Poland . Polacy pracowali nielegalnie w wiekszosci krajow rozwinietych od zawsze i dalej tam sa, pracuja i nie maja papierow . Przebywali tam nielegalnie od zawsze . Teraz sa tez nielegalnie , bez dokumentow . Na przyklad USA , miliony Polakow nielegalnych . Nie badzcie tacy nadgorliwi Polaczkowie pogranicznicy , dajcie ludziom, zyc . Zaden z was szweji nie musial uciekac z wlasnego kraju . Brzydze sie wami . Co wam turysci przeszkadzaja ??? I tak nie mieli zamaru w waszej POLSCE zostac ??? Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu !!!
~x1x 22-10-2007 19:38
durna pokazówka pograniczników,granice strzeżone jak w korei północnej
~yoyo 22-10-2007 22:05
POLACZEK–CIENIASEK–ZAZDROŚNICZEK...jesteście typowym odzwierciedleniem stereotypu małego zawistnego polaczka. Żenujący komentujący... sam tak nisko musiałem upaść!
~Do HAVA NAGILA 23-10-2007 9:52
Twoja nienawiść do Polski i Polaków ma symptomy schizofrenii paranoidalnej,Twoje wypowiedzi aż kipią jadem.Lepiej zajmij się swoim kraikiem,który istnieje tylko dzięki pomocy Amerykanów.Shalom baranie!!!!!!!!!!
~Robert 23-10-2007 12:59
Brawa dla straży granicznej,widać że nie biorą pieniędzy za darmo.Na tym właśnie polega ich praca.A jeśli chodzi o {turystów} to są legalne sposoby żeby się dostać do Polski lub innego Europejskiego kraju. Można kupić wizę lub poprosić o azyl.Jesteśmy wschodnią granicą Unii Europejskiej i mamy obowiązek jej ochrony przed zalewem nielegalnych emigrantów.Do tego zobowiązują nas umowy z U.E.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Mobilizacja przed II turą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Finał na lawecie

Nowe boksy na stadionie

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2207
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%