MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

O zdrowym stylu życia jeszcze dzisiaj w Bukowcu

Wiadomości: Region
Niedziela, 24 września 2017, 10:15
Aktualizacja: 11:38
Autor: Joanna
Fot. Joanna
Czy wiecie, że w naszym organizmie jest mnóstwo bakterii i pasożytów z obecności których nie zdajemy sobie sprawy? Albo, że jest w nas moc, która może nam zapewnić zdrowe i szczęśliwe życie? Wiele cennych informacji przekazali wczoraj (23.09) specjaliści w rozmaitych dziedzinach medycyny konwencjonalnej i naturalnej. Dzisiaj ciąg dalszy imprezy pt. „Po Zdrowie w Karkonosze”. Wstęp jest bezpłatny.

Warto odwiedzić Bukowiec. Jeszcze dziś w pałacu odbędą się wykłady. Wszystko dotyczy tematów poświęconych naszemu zdrowiu. Poruszane są zagadnienia, o których jeszcze dużo się nie słyszy.

- Nikt nie mówi o tym aby kobiety planujące dziecko oczyszczały się z toksyn. Przynajmniej pół roku wcześniej powinny się zdiagnozować mówi Jolanta Pulst, naturopata i diagnosta energetyczny, która przekazała wiele cennych informacji na temat oczyszczania organizmu. Toksyny i pasożyty możemy wyeliminować właśnie dzięki nowoczesnym metodom diagnostyki energetycznej.

Podczas spotkanie z jasnowidzem Markiem Maćkowiskim poruszono kwestie ludzkiego umysłu. – Porzućcie własną arogancję. To, że jesteście kimś. Jak zejdziecie do poziomu – jestem nikim - wtedy nastąpi zmiana. Będziecie mili i serdeczni. Zacznijcie obserwować siebie, a nie innych – mówił jasnowidz.

Natomiast Alex Polanski, niezależny badacz natury i możliwości doskonalenia człowieka, naturopata opowiadał, jak wykorzystać moc natury w naszym życiu. To tylko część z poruszanych podczas wczorajszego dnia zagadnień.

Swoją ofertę zaprezentowały również ośrodki lecznicze oraz sklepy oferującą zdrową żywność i naturalne preparaty ziołowe. Na stoisku Centrum Medycznego w Karpaczu można było wykonać badanie na pojemność i objętość płuc oraz zmierzyć ciśnienie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

W KSON–ie dzieje się

Zmiana prezydentury w Rotary Club Jelenia Góra  

Trwa budowa punktu widokowego

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Dla odnowy wsi

Mobilizacja przed II turą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2200
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%