MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

O zdrowym jedzeniu w Książnicy Karkonoskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 1 czerwca 2019, 11:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 czerwca 2019, 6:17
Autor: KK
Fot. Użyczone
Spotkanie autorskie na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki „Laboranci z Karkonoszy” odbędzie się w jeleniogórskiej Książnicy Karkonoskiej 10 czerwca o godz. 17.00 (sala konferencyjna).

Książka „Pięć pór roku w naszej kuchni” Aldony Kujawy i Jerzego Buczyńskiego, jeleniogórskich autorów, propagatorów zdrowego odżywiania jest wspaniałym źródłem informacji o żywieniu i przepisach kulinarnych, które stosują z powodzeniem od wielu lat.

Książkę napisali dla ludzi, którzy chcą być zdrowi i cieszyć się długim życiem. Aldona Kujawa, współzałożycielka Ośrodka Edukacji Makrobiotycznej, przed laty prowadziła „Barek Natura” w Jeleniej Górze, żyje w zdrowiu i pogodzie ducha od dziewięćdziesięciu lat, a Jerzy Buczyński jeszcze siedem lat dłużej. W 2019 roku wydali drugą część „Pięć pór roku w naszej kuchni”.

Myślimy, że tym, czym dzielimy się z państwem przyniesie dużo przemyśleń, może też coś zmienicie w życiu. Świat się ciągle zmienia, a w związku z tym i natura. Może warto też za tym podążać, rozwijać swoją wiedzę i doświadczać czegoś nowego. My podjęliśmy temat związany z odpornością. Uważamy, że od niej zależy komfort i długość naszego życia – twierdzą prelegenci.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Niedziela w muzeum

„Tworzone Światłem” w Muzeum Karkonoskim  

Boże Ciało 2019

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 1-06-2019 13:07
Jemy ten syf z zachodu to na pewno długo na tej chemii człowiek nie pociągnie
~` 2-06-2019 15:41
Zeby zdrowo jesc to trzeba miec kase. Jakby Polacy mieli zdrowo jesc za to co zarabiaja to by ich bylo stac na kasze ze skwarkami. A tak maja kielbaske z 20% miesa i szyneczke z 60% solanki. Samo zdrowie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy sezon w galerii NAJA

Wypadek w Radomierzu

Rondo prawie gotowe

Kto dyrektorem teatru?

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1304
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%