MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

O Encyklopedii Solidarności – dzisiaj w Książnicy Karkonoskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 19 kwietnia 2013, 8:42
Aktualizacja: 8:46
Autor: Org
Promocja drugiego tomu Encyklopedii Solidarności, z udziałem przedstawiciela IPN Łukasza Sołtysika i przedstawiciela autorów publikacji, dzisiaj (19 kwietnia) o godz 16:30 w Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Po Koronę Gór Polskich

Sprawdzian w górach

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 19-04-2013 12:18
ipn cwaniaki od fałszowania historii - nieliczni Polacy którzy tu jeszcze zostali pamiętają kto w 1989 roku sprzedał Polskę i w czyich jest teraz rękach to widać
~członek 19-04-2013 14:31
Szczególnie interesujący jest ten wstęp wolny. Już widzę te tłumy walące drzwiami i oknami, Pana Przewodniczącego Kopcia-asa związków zawodowych i tych jego przybocznych zastępców czyli waletów bo potocznej nazwy na na tę karcianą postać nie przytoczę przez dbałość o kulturę debaty publicznej. Ale wracając do meritum, Już widzę jak as Solidarności Pan Franciszek K. razem ze swoimi przybocznymi waletami jednym dzwońcym a drugim żołędnym bronią dostępu przed tłumem żądnym wiedzy o Solidarności. Jaka ta Solidarność była i jest każdy widzi. Niektórym obrotnym życie uratowała. Pan as Kopeć i jego dwa walety mają się wcale nieźle na związkowych posadkach, schabiki rosną, karczku przybywa członki płacą. Najlepiej w tej organizacji być członkiem z ramienia związków wysuniętym na czoło:)
~kola 19-04-2013 20:43
A pogonić wreszcie tych pasożytów!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wracają cietrzewie

Współpraca KPN z Muzeum Śląskim

Spór o edukację seksualną

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Wybory: Zwycięstwo PiS

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
347
Tak
54%
Nie
38%
Nie wiem
8%