MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Nowy – stary dyrektor jeleniogórskiego sanepidu

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 18 kwietnia 2013, 6:49
Aktualizacja: 7:45
Autor: Marcelina Cieślak/ Jel
Fot. Marcelina Cieślak
Ewa Czyżewska, dotychczasowa dyrektorka Powiatowej Stacji Sanitarno– Epidemiologicznej w Jeleniej Górze została ponownie powołana na szefa tej placówki, którym będzie przez kolejne pięć lat. – Nie musieliśmy ogłaszać konkursu na to stanowisko – mówił prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła. – Po zapoznaniu się z opiniami, podjąłem decyzję o przedłużeniu umowy obecnej pani dyrektor i zrobiłem to za zgodą wojewódzkiego sanepidu – dodał.

- Miałam nadzieję, że będę mogła po raz kolejny piastować swoje stanowisko – powiedziała Ewa Czyżewska. - Myślę, że dobrze wykonuję swoją pracę i zarówno ja, jak moi koledzy i koleżanki z pracy, możemy się pochwalić kilkoma sukcesami – dodaje i wymienia: w ubiegłej kadencji, udało się nam między innymi odremontować budynek sanepidu mieszczący się przy ul. Kasprowicza 19, a także wygospodarować część pieniędzy na doposażenie laboratorium.

- Moim priorytetem w tej kadencji jest przede wszystkim umożliwienie pracownikom dokształcenia się pod względem wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej – mówiła Ewa Czyżewska. - Zależy mi na tym, aby moi współpracownicy czerpali z pracy satysfakcję – dodała.

Dyrektor podkreśliła, że obecnie zaangażowanie mieszkańców i turystów w sprawy sanitarne jest znacznie większe niż w ubiegłych latach. - Ludzie starają się wspólnie z naszą instytucją rozwiązywać istniejące problemy – mówi Ewa Czyżewska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Narodziny gnu białobrodych we wrocławskim zoo

SOS dla stawu

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~BP 18-04-2013 8:47
Gratulacje!
~papi 18-04-2013 9:04
Pani HONORATA ST.napewno byłaby lepszym i skuteczniejszym dyrektorem!!!!!!!!!!!pozdrawiam panią Honoratkę!!!!!!!!!!!1
~ 18-04-2013 9:25
żelazna dama
~ 18-04-2013 9:58
Tytuł dobrze dobrany, bo na nastolatkę to ta pani dyrektor raczej nie wygląda
~Wild men 18-04-2013 10:08
Ja pier..., przecież to jest jakaś masakra. Ostatnio zauważyłem a raczej poczułem, że co się wejdzie do jakiegoś sklepu spożywczego, to od razu się z niego wychodzi z powodu smrodu psującego się mięsa lub warzyw. Kiedyś zgłosiłem jeden przypadek do sanepidu i nic nie wykryli, ale kto zgłosił, to powiedzieli właścicielowi sklepu. Jak dla mnie to śmierdzi mi też w sanepidzie korupcją.
~prawnik 18-04-2013 13:25
Układ , układ jeszcze raz układ . Proszę podziękować Panu Pokojowi za rekomendacje . To jest jakąś paranoja .Żadnej kadencji w sanepidzie nie było i nie ma **
~Sprawiedliwy 18-04-2013 14:24
"– Nie musieliśmy ogłaszać konkursu na to stanowisko – mówił prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła." Gdzie jest NIK? Może by się zainteresował sprawą NIEZGODNEGO Z PRAWEM wyboru nowego-starego dyrektora? Swoją drogą, Zawiła, gdyby mógł, to by obsadził wszystkie stołki swoimi znajomkami, których mu nie brakuje. Prędzej by zabrakło stołków niż kumpli. A ile warte są owe opinie - wszyscy wiedzą. Wyłącznie mniemania dobrych kolesi po znajomości, które zawsze będą dobre.
~w23 18-04-2013 18:22
konkurs byłby w porządku i wtedy wygrałaby najlepsza osoba a tak nikt nie poddał obecnej dyrektorki żadnej merytorycznej weryfikacji..a tak mamy powołanie z poparciem politycznym i to może nie tylko PO ale chyba raczej SLD /pzpr/ czyli starosta... ps. ciekawe jakie to opinie dostał prezydent chciałby choć jedna merytoryczna zobaczyć..a nie to ze to nasz człowiek
~ 18-04-2013 20:43
No tak tych przez niego mianowanych (urzedasów) jest np. 300 to razy członkowie rodzin to daje no 3000 tys głosów na nastepna kadencje i prezydentyra gwarantowana.A ,no cóz dalej nie chodzmy do głosowania,klika dalej ma sie dobrze i z nas smieje sie posladkami.
~pracownik 19-04-2013 8:50
Życzę wszystkim takiego Dyrektora. Kultura , wiedza merytoryczna , umiejętność zarządzania do pozazdroszczenia . Swoją decyzją Pan Prezydent przywrócił mi wiarę w normalność. Dziękuję
~musk 19-04-2013 9:02
W pełni zgadzam się z pracownikiem. Gratulacje dla Pani Dyrektor
~esjgpl 19-04-2013 12:35
A jak te wymienione przez Panią Dyrektor "sukcesy" przekładają się na warunki życia mieszkańców Jeleniej Góry ?
~@pracownik 19-04-2013 13:26
Nie podlizuj się, nie dostaniesz awansu. Gdyby pani dyrektor była takim wspaniałym dyrektorem - z palcem w d... wygrałaby konkurs. Brak konkursu ZAWSZE rodzi podejrzenia o malwersacje.
~pracownik2 19-04-2013 23:25
do pracownik: pisz o sobie, nie wszyscy tak mają. Tez bym chciała być krawcową po lniarskiej przyzakładowej szkole czy tam T...zem i walić błędy w księgowości mieć pod sobą ludzi z wyższym wykształceniem i być kierownikiem sekcji administracyjno- finansowej, bądź asystentem po licencjacie teologicznym w rok ukończonym a za dwa opłaconym (coś tu nie gra chyba, jak myślicie?) cha cha ta stara nowa szybciej zmanipuluje sytuacją jak oddycha, ta nadzieja to wspólne grzechy - stad pewność poparcia?
~pracownik3 19-04-2013 23:34
kultury to jej wyjątkowo brak, jest graczem po ....... szkoleniach, które ją dużo kosztowały jak mówiła, ale ani kultury ani dobrych manier na nich nie nabyła, nieczystych gierek tak! jak coś nie po jej myśli wali w stół i się odgraża. Nie pomoże puder róż kiedy dupa stara już! Mściwa, wywierająca wpływ na innych - wykorzystując stanowisko
~fakcik 19-04-2013 23:38
Honoratę też chciała wysadzić (jak nie sama to jej sługusy) i to zrobiła puszczając w eter plotę
~gregor32 20-04-2013 16:12
Nowa stara dyrektor chwaliipięta. ., Ale sukcesy jakie administracyjne to chyba żart ? A jeśli chodzi o podniesieni emertoryczne pracowników to ładna laurkę wydaje Pani pracownikom . Może czas zacząć od siebie albo podać sie do dymisji po zwolnieniu Pani Janiny H.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wybieramy wózek spacerowy w 4 krokach

Klasyki zjechały do Kowar

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Zamienili przejście w parking

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
519
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%