MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 30 maja
im. Jana, Karola

Nowy sprzęt dla GOK–u

Wiadomości: Mysłakowice
Poniedziałek, 18 maja 2020, 9:04
Aktualizacja: Środa, 20 maja 2020, 10:14
Autor: WAC
Fot. GOK
W siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach kilka dni tmu podpisana została umowa na realizację projektu pn. „Szeptany Marketing i nie tylko, poznajcie „Krainę Ducha Gór”. Będzie on realizowany przez Stowarzyszenie „Senior” i GOK w Mysłakowicach.

W ramach projektu zostanie kupiony sprzęt promujący Krainę Ducha Gór i obszar LGD Partnerstwo Ducha Gór, który będzie wykorzystywany na imprezach i festynach. Wyposażanie GOK - u wzbogacą: namioty, parasole reklamowe, pufy i siedziska, ścianka ekspozycyjna, stoły plenerowe, zestawy plenerowych koszy na odpady segregowane, flagi promocyjne oraz ekologiczna wielkogabarytowa gra plenerowa dla dzieci.

Realizując niniejszy projekt wykorzystamy popularność i potencjał turystyczny Karkonoszy oraz Rudaw Janowickich. Podejmiemy próbę promocji partnerów i obszaru LGD Partnerstwo Ducha Gór pod wspólnym szyldem „Kraina Ducha Gór” - mówi dyrektor GOK - u Marianna Ostrowska. - To przyczyni się z pewnością do zwiększenia atrakcyjności turystycznej obszaru LGD, a także jego szerokiej promocji nie tylko w naszym regionie, ale i poza nim.

Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego LGD Partnerstwo Ducha Gór Szeptany marketing i nie tylko - poznajcie „Krainę Ducha Gór”.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Willa Hauptmanna znów otwarta

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Pociągiem do Karpacza, ale także do Legnicy?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Człowiek koń 18-05-2020 9:12
Mam takie wrażenie ze normalni ludzie to mieszkają w okolicy Jeleniej góry a w samym mieście mieszka jakiś bezmózgi element wspierający KOD i PO. Widzę ze ościenne gminy dbają o to co mają. Nikt niczego nie likwiduje!! Tylko Jelenia gora z Próżniakiem na czele stacza się na dno. Najgorzej to jest chyba z mieszkańcami zabobrza!! Zwłaszcza ci urodzenie między 1950-1960!! To już jest taki BETON ZE TEGO SIĘ KOMENTOWAĆ NIE DA!!
~ 18-05-2020 9:35
Koniu co ty jesz że zaczynasz pisać prawdę
~ 18-05-2020 10:57
Na festynie jest fajnie. Można co nieco chlapnąć.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powstaje hostel literacki

Będzie rondo – kierowcy odetchną

BWA czynne od 11 maja

Skwer Radiowej Trójki przetrwa?

Aktorska przygoda czeka

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
836
Tak
27%
Nie
68%
Nie wiem
5%