MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 24 września
im. Gerarda, Teodora

Nowy salon firmowy VECTRY w Jeleniej Górze

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 17 stycznia 2009, 7:55
Aktualizacja: 7:57
Autor: Artykuł sponsorowany
VECTRA, drugi w Polsce pod względem liczby abonentów operator kablowy oraz dostawca usługi triple play, 19 stycznia otworzyła dla mieszkańców Jeleniej Góry nowy Salon Firmowy spełniający wysokie normy obsługi klientów.

Vectra przeniosła obsługę swoich abonentów z ulicy Krótkiej 24a do nowego salonu, który spełnia wysokie normy obsługi klienta. Przy ulicy Moniuszki 1B, w lepszej lokalizacji i na większej powierzchni, oddano do dyspozycji interesantów trzy stanowiska obsługi klientów. Nowy Salon Firmowy jest przestronny i nowocześnie wyposażony. Wejście oraz ciągi komunikacyjne przystosowano dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Salon jest czynny sześć dni w tygodniu w godzinach 8-18 od poniedziałku do piątku i 9-13 w soboty. Mieszkańcy Jeleniej Góry mogą we wszelkich sprawach kontaktować się z VECTRĄ także telefonicznie, dzwoniąc do ogólnopolskiego Centrum Obsługi Klienta na numer 0-801 08 08 80.

Grupa VECTRA (www.vectra.pl) to drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce, dostawca usługi triple play. Obejmuje swoim zasięgiem 151 miast i dociera do 700 tys. gospodarstw domowych. W ofercie VECTRY, obok ponad 130 programów telewizyjnych oferowanych w technologii cyfrowej oraz programów realizowanych przez niezależne telewizje lokalne, znajduje się usługa szerokopasmowego dostępu do internetu oraz usługa telefonii stacjonarnej. Dzięki unikalnej na polskim rynku ofercie telewizji cyfrowej, VECTRA zdobyła ponad 170 tysięcy abonentów i jest krajowym liderem tej usługi. Odbiorcami szerokopasmowego dostępu do internetu VECTRY jest 200 tys. gospodarstw domowych. Z telefonu VECTRY korzysta ponad 40 tys. abonentów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radni za zamiarem połączenia muzeów  

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Nie tylko dla seniorów

Solidarność samorządowców w zakresie turystyki

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Krzysztof Wiśniewski wiceprezesem DOT

Samochód poleasingowy – czy warto?

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
856
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%